DRUKARNIA Wydruk
40-750 Katowice
ul. Warsztatowa 8 b
tel./fax +48 32 206 62 56
tel./fax +48 32 352 44 40 do 42
info@drukarniawydruk.pl
nasz profil na facebook
nasz profil na yoytube
nasz profil na google+

Menu działu

Firma z jakością

Z radością i dumą informuję, że katowicka Izba Rzemieślnicza uhonorowała DRUKARNIĘ WYDRUK statuetką symbolizującą najwyższą jakość.

Wyróżnienia i nagrody
Szybki kontakt

Warunki realizacji

Warunki realizacji są bardzo proste

Zaczynamy od ekspresowego wykonania kalkulacji i omówienia z Klientem szczegółów zlecenia. Jedną z najważniejszych kwestii są tutaj warunki płatności. U nas jest to najczęściej przelew po zakończeniu druku, lecz jeżeli współpracujemy z Państwem po raz pierwszy proszę się liczyć z możliwością częściowej przedpłaty.

Przekazując projekt do Studia Graficznego uruchamiamy drugi punkt. Na tym częściowo rola Klienta się kończy, bo teraz zaczynają pracę specjaliści i uruchamia się cały proces nadzorowany przez Kierownika, którego zadaniem jest dopilnowanie, by jakość przygotowalni offsetowej oraz druku była jak najwyższa.

Projekt w postaci plików poscriptowych jest odwzorowany w przygotowalni bezpośrednio na płytę (CTP). Tak wykonaną płytę offsetową przekazuje się do drukarni (hala maszyn drukujących). Wykonanie cromalinu lub proofa cyfrowego służy nam jako wzorzec kolorystyczny w procesie druku.

 

W maszynach drukujących zjawiska fizyko-chemiczne towarzyszące przeniesieniu farby z elementów drukujących na podłoże drukowe są w pełni kontrolowane przez naszych techników poligrafów. Po wydrukowaniu arkusze drukarskie poddawane są uszlachetnianiu.

Następnie uszlachetnione arkusze przechodzą na introligatornię, gdzie następuje między innymi: cięcie, falcowanie, bigowanie, klejenie, spiralowanie.

Jednym z ostatnich procesów realizacji jest bardzo szczegółowa kontrola jakości i przygotowanie całości nakładu do transportu, który może odbyć się naszymi samochodami dostawczymi.

Poniżej prezentujemy schemat graficzny realizacji zlecenia.

Strony internetowe: IntraCOM.pl