do góry

03. Aktualności

Strona główna\Portfolio\03. Aktualności
 • Znaleziono 39 wiadomości.

 • Profesjonalna drukarnia - jak ją znaleźć?
  2020-07-31

  Profesjonalna drukarnia - jak ją znaleźć?

  W dzisiejszych czasach ludzie mają coraz częściej potrzebę wydrukowania czegoś. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mogą to być na przykład ulotki, wizytówki, plakaty, zdjęcia z wakacji. A może chcesz mieć w swoim pokoju nową, przepiękną fototapetę? Niezależnie od Twojej potrzeby, żeby zrealizować swoje plany powinieneś poszukać profesjonalnej drukarni. Tylko w takim miejscu będziesz mieć pewność, że jakość

 • Drukarnia Tychy - jak wybrać odpowiednią firmę?
  2020-07-17

  Drukarnia Tychy - jak wybrać odpowiednią firmę?

  Wykorzystanie drukowanych materiałów promocyjnych cały czas jest ważne. To prawda, że reklama internetowa bardzo intensywnie się rozwija, ale nadal nie jest w stanie zastąpić całkowicie tradycyjnych metod promocyjnych. Ulotki, wizytówki, plakaty oraz różnego rodzaju gadżety promocyjne, między innymi kalendarze firmowe, cały czas są istotnym elementem strategii marketingowej w przypadku każdego przedsiębiorstwa, które chce

 • Foliowanie - drukarnia, jakie rodzaje uszlachetnie
  2020-06-26

  Foliowanie - drukarnia, jakie rodzaje uszlachetnienia może zaoferować?

  Foliowanie to jedna z metod uszlachetniania druku. Foliowanie to rodzaj laminowania, które polega na powlekaniu powierzchni niezwykle cienkimi, przeźroczystymi foliami. Jest to najbardziej popularna oraz trwała metoda zabezpieczania druku. W produkcji folie w większości przypadków nakłada się po zrealizowaniem nadruku właściwego, a przed dalszą obróbką. Dzięki foliowaniu nadruk jest wzmocniony, lepiej wygląda. Jest po prostu

 • Druk arkuszy plano - na czym polega?
  2020-06-18

  Druk arkuszy plano - na czym polega?

  Arkusze plano są doskonale znane w branży drukarskiej. Znajdują się one w ofercie praktycznie każdej drukarni. Niestety nie są one zbyt popularne wśród klientów końcowych, ponieważ to zadrukowany, nieobrobiony arkusz papieru.

 • Sztancowanie w drukarni - na czym polega?
  2020-06-02

  Sztancowanie w drukarni - na czym polega?

  Sztancowanie w drukarni jest czynnością introligatorską. Nazywa się je czasami również wykrawaniem. Sztancowanie polega na wycinaniu, czyli wykrawaniu z arkusza kartonu, papieru albo innego materiału określonego wzoru. Sztancowanie w drukarni jest polecane w takiej sytuacji, gdy nie znajdą zastosowania pozostałe techniki, takie jak na przykład cięcie na gilotynie. Dlaczego warto jest zamówić usługę sztancowania w drukarni?

 • Czym jest lakier dyspersyjny antybakteryjny?
  2020-05-13

  Czym jest lakier dyspersyjny antybakteryjny?

  Lakier dyspersyjny antybakteryjny pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo. Powłoka ochronna z lakieru dyspersyjnego ma właściwości przeciwbakteryjne oraz przeciwwirusowe. firma Varcotec posiada w swojej ofercie zaawansowane lakiery dyspersyjne, które perfekcyjnie niszczą bakterie na całej zadrukowanej powierzchni. Tego rodzaju lakier jest niezwykle skuteczny w oczyszczaniu opakowań oraz druków stosowanych na co dzień z drobnoustrojów.

 • Lakier holograficzny jako jedna z metod uszlachetn
  2020-05-06

  Lakier holograficzny jako jedna z metod uszlachetniania druku

  Uszlachetnianie druku polega na zwiększaniu zalet estetycznych oraz fizycznych drukowanych materiałów. Za sprawą takich technik drukowane materiały prezentują się profesjonalnie i są trwałe. Odnosi się to do takich produktów jak m.in.: wizytówki, zaproszenia, kalendarzyki, teczki, okładki katalogów oraz ulotki.

 • Co powinieneś zamówić w drukarni, jeżeli masz
  2020-04-17

  Co powinieneś zamówić w drukarni, jeżeli masz własną firmę?

  Obecnie drukarnie zarówno te internetowe, jak i stacjonarne, bardzo rozszerzyły swoją działalność. Ich oferta zazwyczaj jest skierowana zarówno do firm, jak i do osób prywatnych. Jakie produkty, które możesz zamówić w drukarni w Tychach, przydadzą się w Twoim przedsiębiorstwie?

 • Dlaczego warto składać zamówienia w drukarni Mi
  2020-03-09

  Dlaczego warto składać zamówienia w drukarni Mikołów przez internet?

  Dlaczego warto składać zamówienia w drukarni Mikołów przez internet? Dlaczego warto składać zamówienia w drukarni Mikołów przez internet?Większość firm, wcześniej czy później ma potrzebę zamówienia jakiś materiałów w drukarni, na przykład kalendarzy, ulotek, czy wizytówek. Wysokiej jakości materiały reklamowe w dużym stopniu ułatwiają prowadzenie i rozwijanie biznesu.

 • Jak zaprojektować skuteczną ulotkę reklamową?
  2020-03-06

  Jak zaprojektować skuteczną ulotkę reklamową?

  Ulotki reklamowe mają ciężkie życie. Zazwyczaj są brane przez przechodniów tylko po to, żeby schowali je do kieszeni, a później wrzucili do najbliższego kosza. Jeżeli inwestujesz w ulotki reklamowe, to z pewnością nie chciałbyś dla nich takiego scenariusza.