do góry

03. Aktualności

Strona główna\Portfolio\03. Aktualności
 • Znaleziono 44 wiadomości.

 • Kalendarze trójdzielne - idealny wybór dla firm
  2020-10-07

  Kalendarze trójdzielne - idealny wybór dla firm

  Jeżeli chodzi o kalendarze trójdzielne, które mogą być bardzo skuteczną metodą reklamy, to bardzo ważna jest ich atrakcyjność pod względem wizualnym. Na takim kalendarzu trójdzielnym bez trudu umieścisz nawet bardzo dużą grafikę reklamową. Dzięki temu, że kalendarze trójdzielne na 2021 rok są naprawdę duże, to znacznie zwiększa ich funkcjonalność. Taki kalendarz na ścianie znacznie ułatwia planowanie codziennych

 • Bloczki reklamowe z nadrukiem - dlaczego warto je
  2020-09-28

  Bloczki reklamowe z nadrukiem - dlaczego warto je mieć?

  Ile razy uczestniczysz w ważnych wydarzeniach branżowych, tyle razy zdajesz sobie sprawę, że nie masz przy sobie odpowiedniego notatnika? Jeżeli odpowiedziałeś na to pytanie twierdząco, to najwyższa pora złożyć zamówienie na bloczki reklamowe z nadrukiem. Powiemy Ci, jakie korzyści daje posiadanie bloczków reklamowych z nadrukiem. Warto mieć je zawsze przy sobie.

 • Ulotki, druk - od czego zacząć?
  2020-09-21

  Ulotki, druk - od czego zacząć?

  Ulotki mają tę zaletę, że są stosunkowo niedrogie, mogą być bardzo wysokiej jakości i trafiają do wielu potencjalnych odbiorców. Jednak mają one pewne wady. Pierwszą z nich jest właśnie ich druk. Wiele osób po prostu nie wie, od czego powinna zacząć cały ten skomplikowany proces.

 • Drukowanie ulotek - co warto wiedzieć?
  2020-08-28

  Drukowanie ulotek - co warto wiedzieć?

  Przy drukowaniu ulotek ważny jest zarówno odpowiedni projekt, jak i wybór dobrego formatu. Jak wydrukować przyciągającą uwagę potencjalnych klientów ulotkę? Jakie parametry są ważne przy drukowaniu ulotek?

 • Drukarnia opakowań - jakie opakowania może Ci za
  2020-08-19

  Drukarnia opakowań - jakie opakowania może Ci zaoferować?

  Jakie musi być opakowanie, w którym, będziesz wysyłał swoje produkty do klientów? Oczywiście, że bardzo ważna jest jego wytrzymałość i bezpieczeństwo, ale równie istotna jest estetyka. Jeżeli opakowanie produktu, będzie miało ładny wygląd, to klienci z pewnością to docenią. Dobre opakowanie powinno być łatwe do zapamiętania i niepowtarzalne. Opakowanie jest Twoją wizytówką i nie możesz o tym nigdy zapominać.

 • Profesjonalna drukarnia - jak ją znaleźć?
  2020-07-31

  Profesjonalna drukarnia - jak ją znaleźć?

  W dzisiejszych czasach ludzie mają coraz częściej potrzebę wydrukowania czegoś. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mogą to być na przykład ulotki, wizytówki, plakaty, zdjęcia z wakacji. A może chcesz mieć w swoim pokoju nową, przepiękną fototapetę? Niezależnie od Twojej potrzeby, żeby zrealizować swoje plany powinieneś poszukać profesjonalnej drukarni. Tylko w takim miejscu będziesz mieć pewność, że jakość

 • Drukarnia Tychy - jak wybrać odpowiednią firmę?
  2020-07-17

  Drukarnia Tychy - jak wybrać odpowiednią firmę?

  Wykorzystanie drukowanych materiałów promocyjnych cały czas jest ważne. To prawda, że reklama internetowa bardzo intensywnie się rozwija, ale nadal nie jest w stanie zastąpić całkowicie tradycyjnych metod promocyjnych. Ulotki, wizytówki, plakaty oraz różnego rodzaju gadżety promocyjne, między innymi kalendarze firmowe, cały czas są istotnym elementem strategii marketingowej w przypadku każdego przedsiębiorstwa, które chce

 • Foliowanie - drukarnia, jakie rodzaje uszlachetnie
  2020-06-26

  Foliowanie - drukarnia, jakie rodzaje uszlachetnienia może zaoferować?

  Foliowanie to jedna z metod uszlachetniania druku. Foliowanie to rodzaj laminowania, które polega na powlekaniu powierzchni niezwykle cienkimi, przeźroczystymi foliami. Jest to najbardziej popularna oraz trwała metoda zabezpieczania druku. W produkcji folie w większości przypadków nakłada się po zrealizowaniem nadruku właściwego, a przed dalszą obróbką. Dzięki foliowaniu nadruk jest wzmocniony, lepiej wygląda. Jest po prostu

 • Druk arkuszy plano - na czym polega?
  2020-06-18

  Druk arkuszy plano - na czym polega?

  Arkusze plano są doskonale znane w branży drukarskiej. Znajdują się one w ofercie praktycznie każdej drukarni. Niestety nie są one zbyt popularne wśród klientów końcowych, ponieważ to zadrukowany, nieobrobiony arkusz papieru.

 • Sztancowanie w drukarni - na czym polega?
  2020-06-02

  Sztancowanie w drukarni - na czym polega?

  Sztancowanie w drukarni jest czynnością introligatorską. Nazywa się je czasami również wykrawaniem. Sztancowanie polega na wycinaniu, czyli wykrawaniu z arkusza kartonu, papieru albo innego materiału określonego wzoru. Sztancowanie w drukarni jest polecane w takiej sytuacji, gdy nie znajdą zastosowania pozostałe techniki, takie jak na przykład cięcie na gilotynie. Dlaczego warto jest zamówić usługę sztancowania w drukarni?