do góry

03. Aktualności

Strona główna\Portfolio\03. Aktualności
 • Znaleziono 87 wiadomości.

 • Jakie są rodzaje papieru do druku?
  2022-08-02

  Jakie są rodzaje papieru do druku?

  W świecie druku występuje bardzo wiele rodzajów papierów. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowania. Rezultat, jaki możesz osiągnąć jest w bardzo dużym stopniu zależny właśnie od rodzaju wykorzystanego do tego celu papieru. Percepcja kolorów, jakość wydrukowanych materiałów, jak również efektowność otrzymanego wydruku.

 • Czy każdy PDF nadaje się do druku?
  2022-07-21

  Czy każdy PDF nadaje się do druku?

  Tak. Nie. To zależy. Prawda jest taka, że druk można wykonać na większości plików. Jednak w zależności od programu i wybranych ustawień przy tworzeniu i zapisywaniu pliku do druku, rezultat może być różny.

 • Kontrola jakości i powtarzalność druku - co to
  2022-07-06

  Kontrola jakości i powtarzalność druku - co to takiego?

  Jesteś wydawcą lub marketingowcem? Zależy Ci na tym, żeby wydawane przez Ciebie katalogi zawsze miały jak najwyższą jakość. To naturalne. Jednak, jak ją uzyskać? Co zrobić, aby zawsze być zadowolonym z zamówienia otrzymanego od drukarni? Tutaj z pomocą przychodzi Ci właśnie kontrola jakości i powtarzalność druku. Dzięki temu, masz zagwarantowane zawsze takie same parametry i jakość druku.

 • Czym jest druk offsetowy?
  2022-06-30

  Czym jest druk offsetowy?

  Offset to rodzaj druku płaskiego. Polega on na tym, że obraz przenosi się na podłoże drukowe przy użyciu elementu pośredniczącego. To bardzo często wykorzystywana technika poligraficzna.

 • Co to jest druk cyfrowy?
  2022-06-07

  Co to jest druk cyfrowy?

  Druk cyfrowy jest jedną z najbardziej popularnych obecnie metod druku. Standardowo wykorzystuje się go do druków małoformatowych materiałów reklamowych. Mogą to być na przykład: ulotki, wizytówki, etykiety, katalogi lub broszury.

 • Co to jest bigowanie? Do czego służy?
  2022-05-31

  Co to jest bigowanie? Do czego służy?

  Bigowanie jest procesem introligatorskim. Jest to wykonywanie specyficznych wgnieceń w papierze.

 • Co to jest falcowanie i kiedy się je stosuje?
  2022-05-02

  Co to jest falcowanie i kiedy się je stosuje?

  Każda branża posługuje się specyficznym językiem, którego nie rozumieją ludzie spoza niej. Ten język jest niezbędny do ułatwianie komunikacji między pracownikami. To samo stwierdzenie odnosi się oczywiście do poligrafii. Jest to dziedzina techniki, która zajmuje się drukiem. Tak możemy to ująć w maksymalnym skrócie.

 • Nowa maszyna do laminowania - co potrafi?
  2022-04-27

  Nowa maszyna do laminowania - co potrafi?

  Przed chwilą pisaliśmy o maszynie do zszywania, a teraz mamy już kolejne urządzenie. Znowu pragniemy się nim przed Tobą pochwalić i pokazać jego naprawdę imponujące możliwości.

 • Nowa maszyna do zszywania to nowe możliwości
  2022-04-12

  Nowa maszyna do zszywania to nowe możliwości

  Jako Drukarnia Wydruk cały czas dynamicznie się rozwijamy. Aby było to możliwe, to niezbędny jest zakup maszyn. Tym razem do naszego parku maszynowego dokupiliśmy niezwykle nowoczesne urządzenie do zszywania. Zobacz, co ono potrafi!

 • Jakie segregatory do biura?
  2022-03-21

  Jakie segregatory do biura?

  Jak dobrać właściwe segregatory do dokumentów? Dobra organizacja papierowej dokumentacji jest podstawą sukcesu w wykonywaniu przez Ciebie obowiązków na co dzień. Proste rozwiązania prowadzą do tego, że nie musisz liczyć się z dużymi nakładami finansowymi. Przy niewielkich kosztach uda Ci się osiągnąć ład i porządek w papierowych dokumentach. Szybko będziesz mógł je znaleźć w razie potrzeby. Najważniejszym wyposażeniem