do góry

03. Aktualności

Strona główna\Portfolio\03. Aktualności
 • Znaleziono 119 wiadomości.

 • Technologie druku przyszłości - drukowanie 3D
  2023-12-07

  Technologie druku przyszłości - drukowanie 3D

  Drukowanie 3D absolutnie dla nikogo nie są już zaskoczeniem. To codzienność dla wielu branż. Pozwala ono między innymi na tworzenie wydruków wielkoformatowych. Umożliwiają przygotowywanie rzeźb, części do samochodu lub mebli. Doskonale sprawdzają się również w przypadku pozostałych przedmiotów codziennego użytku.

 • Projektowanie dla druku
  2023-11-30

  Projektowanie dla druku

  Poniżej znajdziesz porady, którymi należy się kierować przygotowując pliki do druku cyfrowego. Ich przestrzeganie pozwoli Ci uniknąć przykrych niespodzianek, zapewni wysoką jakość druku a nam ułatwi i przyspiesz obsługę zamówienia.

 • Jakie są procesy druku?
  2023-11-16

  Jakie są procesy druku?

  Myślisz nad tym, jakie techniki druku zastosować w swoich projektach? Podpowiemy Ci, jaki jest ich podział i zastosowanie.

 • Ekologia w druku - na co zwracać uwagę?
  2023-10-19

  Ekologia w druku - na co zwracać uwagę?

  Czy wiesz, że Białystok jest w europejskiej czołówce czystych, ekologicznych miast? Na 109 pozycji, stolica Podlasia uplasowała się na 7. miejscu.

 • Druk wielkoformatowy - najważniejsze zalety
  2023-10-05

  Druk wielkoformatowy - najważniejsze zalety

  Jakie są zalety druku wielkoformatowego? Żeby można było wykonać wielkoformatowe reklamy, to najczęściej stosuje się tak zwany druk solwetowy. Ta technika polega na naniesieniu pigmentów, które składają się z rozpuszczalników organicznych.

 • Album - świetny pomysł na prezent
  2023-09-27

  Album - świetny pomysł na prezent

  Jesteś szczęściarzem. Masz przyjaciela, który jest dla Ciebie jak brat. Zawsze możesz na niego liczyć. Chcesz tym razem podarować mu coś, co da mu radość. Do czego będzie wracał z przyjemnością i o czym długo nie zapomni.

 • Jakie najczęstsze błędy popełniają nasi klien
  2023-09-12

  Jakie najczęstsze błędy popełniają nasi klienci przy przygotowaniu plików do druku? Sprawdź 3 najpopularniejsze błędy!

  Podczas przygotowywania materiałów reklamowych bardzo ważny jest nie tylko odpowiedni projekt. Równie istotne jest prawidłowe przygotowanie plików do ich wydrukowania. Nasi pracownicy zawsze wyjątkowo szczegółowo je weryfikują. Jednak pewne błędy po prostu są nie do naprawienia, gdy już prześlesz je do Drukarni Wydruk w Katowicach!

 • Jak zrobić katalog produktowy?
  2023-08-31

  Jak zrobić katalog produktowy?

  Szef powiedział Ci, że masz zrobić projekt katalogi produktowego. Niby wszystko fajne, ale Ty kompletnie nie wiesz, jak się do tego zabrać. Spokojnie! Od czego masz nas? Pomożemy Ci w zaprojektowaniu najlepszego katalogu produktowego dla Twojej firmy.

 • Dlaczego warto wybrać druk publikacji z twardą o
  2023-08-03

  Dlaczego warto wybrać druk publikacji z twardą oprawą?

  Jeżeli w najbliższym czasie planujesz wydać obszerne opracowanie lub publikację, to potrzebna Ci jest trwała i estetyczna oprawa. Gdy zastosujesz odpowiednie rozwiązania, to będziesz mógł wygodnie korzystać z książki bez obaw, że okładka się nagle rozklei lub pozagina.

 • Jak zapakować prezent dla klienta?
  2023-07-18

  Jak zapakować prezent dla klienta?

  Masz partnerów handlowych? Rewelacyjnie Ci się z nimi współpracuje? Jesteś ogólnie zadowolony z życia? Jeżeli tak, to najwyższy czas, aby przygotować dla nich wyjątkowe prezenty.