do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\7 pomysłów na stworzenie niezwykłych kalendarzy

7 pomysłów na stworzenie niezwykłych kalendarzy

Aktualności 2024-06-19

Kalendarze to nie tylko praktyczne narzędzia organizacji czasu, ale także doskonała forma promocji firmy. Oto siedem kreatywnych pomysłów na stworzenie niezwykłych kalendarzy, które przyciągną uwagę klientów:

1. Kalendarze magnetyczne

Stwórz kalendarze z magnesem, które mogą być umieszczone na lodówce lub innych metalowych powierzchniach. To świetny sposób na zapewnienie, że Twoja firma będzie widoczna w domach klientów przez cały rok.

2. Kalendarze biurkowe z notatnikiem

Połącz kalendarz z praktycznym notatnikiem, który będzie służyć klientom do codziennych zapisków i planowania. Taki kalendarz będzie stałym towarzyszem pracy i codziennych obowiązków.

3. Kalendarze ścienne puzzle

Zaskocz klientów kalendarzem, który jest jednocześnie puzzlami. Każdy miesiąc to inny fragment obrazka, który klient może ułożyć na ścianie. To nie tylko ciekawa forma prezentacji dat, ale także kreatywna ozdoba wnętrza.

4. Kalendarze podkładki na biurko

Stwórz kalendarze, które będą jednocześnie funkcjonalnymi podkładkami na biurko. Klienci będą mieli swoje ulubione kalendarium zawsze pod ręką, a Twoja firma będzie stale obecna na ich miejscu pracy.

5. Kalendarze 3D z ruchomymi elementami

Wykorzystaj technologię druku 3D, aby stworzyć kalendarze z ruchomymi elementami. To doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi klientów i sprawienie, że kalendarz stanie się ciekawą ozdobą biura lub domu.

6. Kalendarze kieszonkowe

Zaprojektuj małe, kieszonkowe kalendarze, które klienci mogą nosić ze sobą w portfelu lub kieszeni. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują kalendarza zawsze pod ręką, nawet w podróży.

Kalendarze listkowe Kalendarze listkowe
8 sierpień 2017 22 zdjęć

Kalendarze listkowe, kieszonkowe

7. Kalendarze ekologiczne z materiałów recyklingowych

Zadbaj o środowisko naturalne, drukując kalendarze z materiałów recyklingowych. To nie tylko ekologiczna opcja, ale także sposób na pokazanie zaangażowania Twojej firmy w ochronę środowiska.

Drukarnia może być Twoim partnerem w realizacji kreatywnych projektów i zapewnieniu wysokiej jakości kalendarzy dla Twojego biznesu.

Wykorzystaj te pomysły, aby wyróżnić się na rynku i skutecznie promować swoją firmę przy użyciu nietypowych kalendarzy.