do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Album - świetny pomysł na prezent

Album - świetny pomysł na prezent

Aktualności 2023-09-27

Jesteś szczęściarzem. Masz przyjaciela, który jest dla Ciebie jak brat. Zawsze możesz na niego liczyć. Chcesz tym razem podarować mu coś, co da mu radość. Do czego będzie wracał z przyjemnością i o czym długo nie zapomni.

Mamy dla Ciebie idealny pomysł na prezent dla przyjaciela. A jest nim album. Dzięki temu, zawsze, gdy będzie go przeglądał, to sobie o Tobie przypomni. W ten sposób nigdy nie stracicie ze sobą dobrego kontaktu.

Personalizowane prezenty są najlepsze

Chyba wszyscy mamy szczerze dość rzeczy wtórnych. Takich, które można sobie kupić w sklepie. A potem zobaczyć u sąsiada. Chcesz być wyjątkowy i takimi przedmiotami się otaczać. Pragniesz je również dawać bliskim Ci osobom, na przykład przyjacielowi.

Doskonale to rozumiemy. Właśnie dlatego chcemy Ci podsunąć pewien bardzo oryginalny pomysł na prezent. Jest nim album, który możesz wydrukować w Drukarni Wydruk i w ten sposób zachować wasze wspólne wspomnienia na zawsze.

Chociaż robienie zdjęć smartfonem i przechowywanie ich w wirtualnej rzeczywistości jest bardzo proste, to niestety elektronika potrafi się psuć. Nawet dane schowane w chmurze, możesz stracić, czy zapomnisz do niej hasła.

Czymś zupełnie innym jest fizyczny album, który możesz komuś podarować. A obdarowana osoba może go sobie postawić na półce i zaglądać do niego od czasu do czasu. Wtedy współczesny świat nie będzie miał już nic do powiedzenia.

Album - zrób go sam

  • Praca bez dobrej kawy lub herbaty, zwyczajnie nie wychodzi. Dlatego już wiesz, od czego powinieneś zacząć robienie albumu na zdjęcia.
  • Drugim krokiem jest ulokowanie są na ulubionym fotelu i…
  • Dopiero teraz zaczyna się prawdziwe działanie i zabawa. Najpierw przejrzyj dostępne zdjęcia i wybierz te, które mają znaleźć się w albumie. Mogą to być na przykład fotografie ze wspólnych wypadów w góry, czy męskich imprezek. Możesz też załączyć fotki ze studiów, czy z pracy, w zależności od tego, jak długo się znacie i gdzie się poznaliście.
  • Kolejnym krokiem będzie zastanowienie się, w jakiej kolejności pragniesz ulokować zdjęcia w albumie. Gdy samodzielnie robisz album na zdjęcia, to masz pewne ograniczenie. Standardowa fotografia do albumu powinna mieć wymiary10x15 cm lub 15x15 cm.
  • Jak możesz szybko zauważyć samodzielnie przygotowanie albumu na zdjęcia na prezent dla przyjaciela, nie jest prostą sprawą. Zajmie Ci to mnóstwo czasu, a efekt może nie być zadowalający. Dlatego lepiej zamów album na zdjęcia w Drukarni Wydruk w Katowicach. Na pewno zrobi piorunujące wrażenie na obdarowywanym!