do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Dlaczego warto mieć biurwar?

Dlaczego warto mieć biurwar?

Aktualności 2021-04-14

Najprostszą odpowiedzą na to pytanie, jest to, że po prostu ułatwia on zorganizowanie sobie pracy. Gdy będziesz go miał na biurku, to możesz zapomnieć o konieczności „zapisywania” sobie wszystkiego w głowie. Biurwar inaczej nazywa się podkładem na biurko. Jest takim nowoczesnym 3 w 1. Zastępuje aż trzy produkty biurowe. Są to: notes, planer i kalendarz. Czego jeszcze chcieć więcej?

Co to jest biurwar?

Pewnie w pierwszym odruchu odpowiesz, że nie wiesz i nigdy nie miałeś z nim do czynienia. Dajemy Ci słowo, że jako dziecko, musiałeś mieć taki podkład na biurku. Tylko wtedy jeszcze nie miałeś pojęcia, jak on się nazywa. W tamtych czasach jeden podkład na biurko zastępował Ci wszystko. Nawet telefon. W sumie dzisiejsze biurwary również tak mają i niektórzy po prostu nie wyobrażają sobie bez nich codziennej pracy w biurze lub na home office. Taka podkładka na biurko pełni jednocześnie funkcję plannera, kalendarza i notatnika. Biurwar to kilkanaście sklejonych ze sobą dużych kartek.

Możesz na nim notować wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, w czasie codziennej pracy. To znaczy możesz zapisywać, na przykład informacje o planowanych wizytach u lekarza, o urodzinach dziecka, o tym, co masz zrobić dziś albo po prostu robić notatki do kolejnego projektu. Notowanie nie tylko porządkuje myśli, ale też zmniejsza napięcie. Dlatego, jeżeli chcesz się trochę lepiej poczuć, to możesz sobie coś zapisać albo narysować na odstresowanie.

Jakie rodzaje podkładów na biurko mamy w Drukarni Wydruk?

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od takiego biurwaru. Może potrzebna jest Ci opcja z datownikiem albo z notesem, a może codziennie korzystasz z planera do tworzenia listy zadań na kolejny dzień. Tak naprawdę każdy pracuje trochę inaczej i ma odmienne oczekiwania wobec swojego stanowiska pracy. Możemy Ci zaproponować jeszcze na przykład biurwary, na których będą umieszczone wysłane do nas cytaty. Niektórzy ludzie czują się o wiele lepiej, gdy na samym początku pracy przeczytają coś motywującego albo optymistycznego.

Podkład nad biurko może być reklamą Twojej firmy

Możesz zamówić w Drukarni Wydruk takie podkładki, aby zyskać uznanie wśród Twoich klientów. Na pewno spodoba im się taki drobny prezent, który dodatkowo pomoże im zorganizować pracę w biurze. Możesz umieścić na nim na przykład dane teleadresowe i kontaktowe Twojej firmy, wtedy klientowi łatwiej będzie o Tobie pamiętać. Może nawet zdecyduje się po raz kolejny skorzystać z Twoich usług lub kupić od Ciebie produkt. Biurwar od firmy powinien być kolorowy, aby przyciągał wzrok.