do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Kalendarze trójdzielne - idealny wybór dla firm

Kalendarze trójdzielne - idealny wybór dla firm

Aktualności 2020-10-07

Jeżeli chodzi o kalendarze trójdzielne, które mogą być bardzo skuteczną metodą reklamy, to bardzo ważna jest ich atrakcyjność pod względem wizualnym. Na takim kalendarzu trójdzielnym bez trudu umieścisz nawet bardzo dużą grafikę reklamową. Dzięki temu, że kalendarze trójdzielne na 2021 rok są naprawdę duże, to znacznie zwiększa ich funkcjonalność. Taki kalendarz na ścianie znacznie ułatwia planowanie codziennych obowiązków. Jak wybrać dobry kalendarz trójdzielny do Twojej firmy? Na co zwrócić uwagę, aby przypadł on do gustu Twoim potencjalnym klientom?

Kalendarze trójdzielne - doskonałe gadżety reklamowe

Kalendarze trójdzielne, w szczególności te na indywidualne zamówienie, są bardzo dobrym gadżetem reklamowym. Wybierając tego rodzaju kalendarz masz do zagospodarowania całkiem dużą ilość powierzchni. Możesz na niej umieścić grafiki związane z Twoimi usługami oraz firmą. Nie ma żadnych przeszkód, żeby reklama znajdowała się na całej powierzchni nad kalendarium. To znaczy na główce kalendarza trójdzielnego. To najlepsze miejsce do umieszczenia grafik reklamowych. Wynika to stąd, że jest to najbardziej wyeksponowana część całego kalendarza trójdzielnego.

Kalendarze trójdzielne - co możesz umieścić na stopce?

Musisz wiedzieć, że stopka to część pod kalendarium. Przedsiębiorcy najczęściej umieszczają na niej dane kontaktowe do swojej firmy, takie jak: logo, adres oraz pozostałe informacje umożliwiające znalezienie danego przedsiębiorstwa. Projekty kalendarzy trójdzielnych wykonujemy z dbałością o każdy szczegół, więc umieszczone na nich reklamy wyglądają naprawdę perfekcyjnie.

Kalendarze trójdzielne dla firm - gdzie je można zamówić?

W Drukarni Wydruk mamy kalendarze trójdzielne, które są niezawodne i bardzo wytrzymałe. W naszej ofercie posiadamy już kalendaria trójdzielne na 2021 roku z całkowicie nową szatą graficzną. Oferujemy druk w dwóch kolorach K + Pantone 485. Każdy z naszych kalendarzy trójdzielnych jest drukowany na papierze offsetowym o gramaturze 80 gramów i ma kartonik usztywniający od spodu. Dzięki odpowiednim klejom nasze kalendarze trójdzielne przetrwają w niezmienionym stanie przez cały rok.

Kalendarze Trójdzielne

Kalendarze trójdzielne dla firm - jaką mają konstrukcję?

Chętnie dopasujemy kalendarz trójdzielny do Twoich indywidualnych oczekiwań. W każdym kalendarzu trójdzielnym są trzy bloczki kalendarium. W każdym z nich jest po 12 kartek. W naszej ofercie mamy nie tylko kalendarze trójdzielne na 2021 rok w języku polskim, ale również w niemieckim i angielskim. Możesz u nas zamówić również same plecki, główki, plecki z naklejonymi kalendariami jak i same kalendaria. Oferujemy również kalendarze jednodzielne i czterodzielne.