do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Nowa maszyna Duplo w Drukarni Wydruk

Nowa maszyna Duplo w Drukarni Wydruk

Aktualności 2021-10-26

Wzbogaciliśmy się o system broszurujący Duplo iSaddle. Ten zakup sprawił, że wydajność naszej firmy zwiększyła się aż dwukrotnie! Pozwolił nam na szybszy rozwój oraz na jeszcze lepsze zaspokajanie oczekiwań klientów. 

Jakie korzyści wiążą się z zakupem maszyny do broszurowania?

Z upływem lat mieliśmy coraz więcej zleceń. Terminowe ich realizowanie stanowiło dla nas coraz większe trudności. Dlatego zakup maszyny do broszurowania stał się koniecznością. Jest to już drugie urządzenie do zszywania w firmie. Jako drukarnia mamy bardzo szeroki zakres usług. Drukujemy zarówno katalogi, wizytówki, ulotki, kalendarze, jak i prace wysoko uszlachetnione. Wszystkie te działania wiążą się z koniecznością posiadania odpowiednich maszyn. Nowa maszyna umożliwia zszywanie różnych nieszablonowych prac i cechuje się bardzo wysoką wydajnością.

Dzięki tej maszynie możemy dwukrotnie szybciej zszywać katalogi, foldery i broszury. Urządzenie pozwala zszywać pozycje A4 albumowe (poziome), zszywać na 4 zszywki oraz łączyć pozycje o objętości nawet do 136 stron (objętość uzależniona od gramatury papieru)

Maszyna umożliwia jednoczesne zszywanie jednego lub dwóch katalogów. Przyspiesza to codzienną pracę. W dodatku dzięki temu, że w drukarni są już dwa urządzenia do zszywania, to gdy jedno z nich będzie w serwisie, to drugie może spokojnie pracować. Zlecenia zawsze będą zrealizowane na czas.

Do czego wykorzystuje się nową maszynę?

Maszyna Duplo w Drukarni Wydruk

Jej najważniejsze zastosowania to zszywanie folderów, katalogów oraz broszur o różnych rozmiarach. Maszyna umożliwia zarówno zszywanie drobnych broszurek, jak i podręczników o bardzo dużej ilości stron. To znacznie rozszerza zakres usług drukarni i naszą wydajność. Może realizować większą ilość zamówień w krótszym czasie.