do góry

Teczki z rączką

Aktualności 2023-06-28

Artykuły biurowe są bardzo pomocne w prawidłowej organizacji dokumentów. Jeżeli na co dzień pracujesz w biurze, to pewnie wiele razy musisz przenosić dokumenty. Jednocześnie nawet podczas krótkiego transportu muszą być one bardzo dobrze zabezpieczone. Wtedy powinieneś koniecznie sięgnąć po teczki z rączką.

Teczki z rączką - podstawowe parametry

Standardowo produkuje się je z twardej tektury lub z tworzywa. Dlatego są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne takie jak na przykład zarysowania, czy wgniecenia. Dodatkową zaletą teczek z rączką jest to, że są po prostu wyjątkowo ładne.

Jeżeli chcesz kupić teczkę z rączką, to koniecznie zwróć uwagę, czy jest ona zabezpieczona folią polipropylenową.

  • Czy mieści dokumenty o formacie A4?
  • Czy ma zamek wykonany z tworzywa? 

A to tylko kilka pytań na sam początek!

Jakie zastosowania mają teczki z rączką?

Teczki z rączką są wykorzystywane przede wszystkim do przechowywania dokumentów biurowych. Możesz w nich trzymać również zeszyty, prace plastyczne i jakieś drobiazgi. Teczki z rączką są odpowiednim wyborem zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Ich zaletą jest również duża pojemność. Dzięki temu, weźmiesz ze sobą wszystkie dokumenty, które są Ci potrzebne na przykład na spotkanie biznesowe. Teczki z rączką potrafią bardzo dobrze zabezpieczyć dokumenty biurowe przed potencjalnym zniszczeniem. Równie istotny jest fakt, że teczki z rączką mają komfortowe uchwyty, które pozwalają na bardzo wygodne przynoszenie dokumentów.

Teczki z rączką są bardzo dobrym wyborem na przykład dla pracowników biurowych, uczniów, czy studentów. Charakteryzują się naprawdę niewielką wagą. Dlatego korzystanie z nich na co dzień stanowi prawdziwą przyjemność. Możesz zamówić w Drukarni Wydruk w Katowicach na przykład teczkę z rączką grubą. Zmieścisz w niej naprawdę wiele dokumentów.

Na co zwrócić uwagę przy kupowaniu teczki z rączką?

Zachęcamy Cię do wybrania takiej teczki z rączką, która ma wytrzymały zamek. Dzięki temu, nawet, gdy będziesz ją często otwierał i zamykał, to zamek będzie sprawny. Teczka z rączką, która ma zepsuty zamek zwyczajnie nie nadaje się już do użytkowania.

Teczka z rączką powinna się znaleźć w każdym domu i biurze. Wynika to stąd, że w tych miejscach zawsze masz jakieś dokumenty, które wymagają uporządkowania.

Powinieneś również zwrócić szczególną uwagę na to, że w Drukarni Wydruk w Katowicach możesz zamówić dowolny model teczki z rączką w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami!