do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Ulotki, druk - od czego zacząć?

Ulotki, druk - od czego zacząć?

Aktualności 2020-09-21

Ulotki mają tę zaletę, że są stosunkowo niedrogie, mogą być bardzo wysokiej jakości i trafiają do wielu potencjalnych odbiorców. Jednak mają one pewne wady. Pierwszą z nich jest właśnie ich druk. Wiele osób po prostu nie wie, od czego powinna zacząć cały ten skomplikowany proces. Zanim zajmiesz się drukowaniem ulotek, to najpierw musisz je zaprojektować. Jeżeli potrzebujesz ulotek, to ich druk rozpocznij od przeczytania tego wpisu. Podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę przy projektowaniu ulotki, druk komu zlecić, tak, żeby było jednocześnie solidnie i atrakcyjnie cenowo.

Ulotki, druk - gdzie wydrukować tanie ulotki reklamowe?

Gdy szukasz atrakcyjnej cenowo oraz skutecznej metody reklamy, która dotrze do jak największej liczby Twoich potencjalnych klientów, to zainwestuj w ulotki druk. Ulotka jest produktem bardzo nośny i wszechstronnym. Może ona stanowić formę reklamy nowo otwartej pizzerii, salonu masażu, biura architektonicznego czy baru typu fast food. Postaraj się dopasować jej treść oraz formę do swoich indywidualnych potrzeb. Ulotki druk przez internet to dobre rozwiązanie. Jest skuteczne i przyjazne dla Twojego budżetu. Ulotki druk są dostępne zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Powinny być perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Przy druku ulotek bardzo ważna jest ich wysoka jakość, precyzja wykonania i ponadprzeciętnie krótki termin realizacji zamówienia. Ulotki druk możesz zamówić bezpośrednio przez stronę internetową Drukarni Wydruk. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz. Drukarnia Wydruk oferuje profesjonalną obsługę, dostęp do informacji dotyczących postępów w realizacji zlecenia. Zamówienie ulotek możesz składać 24h/7.

Ulotki, druk - jakie mogą mieć formaty i rodzaje uszlachetnienia?

Dostępne formaty ulotek to:

  • A6 (105x148mm),
  • A5 (148x210mm),
  • 1/3 A4 (99x210mm),
  • 2/3 A4 (198x210mm),
  • A4 (210x297mm) oraz
  • A3 (297x420mm).

Ulotki druk jest dostępny w technice cyfrowej lub offsetowej z wykorzystaniem technologii CTP. Dodatkowe usługi, jeżeli chodzi o ulotki druk to: falcowanie, sztancowanie, wiercenie dziurek, uszlachetnianie lakierem offsetowym/dyspersyjnym lub UV. Dodatkowo Drukarnia Wydruk może Ci zaoferować uszlachetnianie ulotek folią matową, błyszczącą lub soft touch oraz tłoczenie wklęsłe lub wypukłe. Natomiast introligatornia może zająć się cięciem, falcowaniem lub bigowaniem i składaniem, pakowanie według rozdzielnika zamówionych wcześniej ulotek. Jak sam widzisz ulotki druk to cały zaawansowany technologicznie proces.