do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Zawieszki na bagaż - dlaczego warto je mieć?

Zawieszki na bagaż - dlaczego warto je mieć?

Aktualności 2023-05-29

Jak oznaczyć walizkę do samolotu? Najlepiej tak, aby nie dało się jej przeoczyć w tłumie. Gdy zdecydujesz się na przymocowanie do niej tylko niewielkiego breloczka, to szybko może się zagubić na lotnisku. Wtedy Twój cenny bagaż trafi w niewłaściwe ręce, a dalszego ciągu tej historii możesz się tylko domyśleć. Nie będzie tutaj żadnego happy endu. Wynika stąd, że większość walizek na rynku jest po prostu identycznych. Pewnie, gdybyś miał opisać walizkę to powiedziałbyś, że ma prostokątny kształt, jest czarna i posiada dyskretne logo. Miałbyś oczywiście rację. Co możesz zrobić, aby prawidłowo oznaczyć walizkę do samolotu?

Powieś na nim kolorowy breloczek

To zdecydowanie najprostsza metoda, żeby oznaczyć walizkę. Barwny breloczek nie kosztuje dużo, a rzuca się w oczy. Taki breloczek możesz zamówić w większości drukarni internetowych w naszym kraju. Ważne, aby był miły dla oka i patrzenie na niego uprzyjemniało Ci podróżowanie.

Dołącz zawieszkę na bagaż

To taki lotniczy gadżet, który z pewnością przyda Ci się, gdy wybierasz się w podróż samolotem. Z pewnością, gdy będziesz mieć taką zawieszkę na bagaż, to otoczenie będzie miało podziw w oczach. To też dobry sposób na poznanie nowych osób. W podróży często rozmawia się o drobiazgach. Taka zawieszka na bagaż może być doskonałym pretekstem do takiej niezobowiązującej rozmowy. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że zawieszki na bagaż mogą mieć lotnicze motywy, aby jeszcze bardziej rzucały się w oczy. Wystarczy, że pokażesz w drukarni, jakie dokładnie wzory skradły Twoje serce. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane, a Ty będziesz mógł błyskawicznie wyruszyć w podróż. Last minute czeka na Ciebie.

Obwiąż walizkę kolorowymi sznurkami lub wstążkami

Co możesz zrobić, jeżeli nieświadomie przegapiłeś właściwy czas na zamawianie zawieszek na bagaż? Wtedy pozostaje Ci rozwiązanie awaryjne polega ono na tym, że obwiążesz swój bagaż za pomocą sznurówek, wstążek, tasiemek lub sznurków. Najważniejsze jest to, żeby były jak najbardziej kolorowe. Tylko wtedy Twój bagaż przyciągnie spojrzenia całego otoczenia. Dzięki takiemu oznaczeniu, szybko oznaczysz walizkę do samolotu. Natomiast po zakończeniu lotu nie będziesz miał żadnego problemu ze znalezieniem swojego bagażu. Prawda, że to prosty i pomocny patent?

Czy masz jeszcze jakieś swoje sposoby na skuteczne oznaczenie bagażu? Czy nasze metody Ci się spodobały? Zachęcamy Cię do zamówienia zawieszki na bagaż w naszej Drukarni Wydruk w Katowicach!