do góry

03. Najwyższa jakość druku - nagrody i certyfikaty

Strona główna\Wydruk\03. Najwyższa jakość druku - nagrody i certyfikaty

DRUK JEST NASZĄ PASJĄ!

Firma z Jakością

Już od 26 lat pracujemy na uznanie naszych Klientów.
Ich stale powiększająca się liczba jest najlepszym wskaźnikiem doskonałej jakości naszych wydruków. Każde nowe zlecenie jest dla nas powodem do dumy.
Cieszy nas zaufanie Klientów i dobra opinia jaką cieszymy się na rynku.
Tym bardziej z dumą przedstawiamy informację o przyznaniu naszej drukarni tytułu "FIRMA Z JAKOŚCIĄ".

Z radością i dumą informuję, że Katowicka Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości uhonorowała DRUKARNIĘ Wydruk Janusz i Barbara Baran sp. j statuetką symbolizującą najwyższą jakość.

Dla DRUKARNI Wydruk przyznanie tytułu FIRMA Z JAKOŚCIĄ jest oznaką uznania za: profesjonalizm obsługi klienta, terminowość wykonania zlecenia, elastyczność cenową, służenie radą w kwestiach przygotowania materiałów do druku.

Gratulacje kieruję do właścicieli DRUKARNI Wydruk Janusza i Barbary Baran za odpowiednie i zdrowe podejście w prowadzeniu firmy.

Słowa podziękowania należą się także załodze, za zaangażowanie się w realizację przyjętej Polityki Jakości.

Mam świadomość, że nie byłoby tej nagrody bez owocnej współpracy z naszymi Klientami. Dla obecnych Klientów jak też tych którzy w przyszłości zdecydują się drukować w naszej drukarni, to prestiżowe wyróżnienie jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług poligraficznych.

Ta nagroda należy się w dużej części także Im.

Życząc Państwu wzrostu zamówień zachęcam do współpracy.

Andrzej Rębisz

Kierownik Drukarni


Potwierdzamy, że DRUK jest naszą Pasją ale POMYSŁY na PROJEKT też mamy

ZoomArt 2017 nagroda dla Drukarni Wydruk

 

Nasz kalendarz zajął II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy ZoomArt 2017 w kategorii kalendarz trójdzielny.

 

Dziękujemy Studiu Projektowemu KSD za projekt oraz całej załodze za prace włożone w jego realizację.

Dnia 3 marca 2017 r. w katowickiej galerii Rondo Sztuki odbyła się uroczysta finałowa gala III Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy ZoomArt 2017, na której mieliśmy zaszczyt odebrać prestiżową nagrodę w kategorii kalendarzy trójdzielnych. Celem całego przedsięwzięcia jest promowanie nowoczesnej formy sztuki użytkowej, jaką stanowi kalendarz, w tym porównanie osiągnięć autorów, wydawców i producentów kalendarzy. Mianownikiem wszystkich zgłoszonych prac była nieskrępowana wyobraźnia twórców i poszukiwanie nowatorskich rozwiązań, tak w sferze projektowania, jak i wykonania kalendarzy.

złóż zapytanie do drukarni katowice