do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Dlaczego warto mieć notesy reklamowe?

Dlaczego warto mieć notesy reklamowe?

Aktualności 2019-11-20

Notesy reklamowe to coś dla Ciebie, jeżeli czeka się na przykład organizacja ważnego wydarzenia lub gdy wybierasz się na spotkanie biznesowe. W notesie reklamowym w ciągu kilku chwil zapiszesz wszystkie istotne informacje i o niczym nie zapomnisz. Notes to gadżet reklamowy, który jest nie tylko uniwersalny i ponadczasowy, ale również bardzo praktyczny.

Jakie są korzyści z posiadania notesów reklamowych?

Codziennie coś zapisujesz i masz już dość ciągłego szukania karteczek na biurku? Nigdy nie wiesz, gdzie zapisałeś jakąś ważną informację? Jeżeli tak, to notes reklamowy będzie doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki niemu, już zawsze będziesz miał wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu. Notes reklamowy możesz zabrać ze sobą wszędzie, ponieważ jest lekki. W dodatku, mając notes reklamowy ze sobą na spotkaniu biznesowym, zaprezentujesz się jako profesjonalista i osoba, która jest bardzo dobrze zorganizowana. Notes reklamowy jest na tyle duży, że bez problemu zmieścisz w nim informacje, na przykład o planowanych projektach, prowadzonych inwestycjach lub zrobisz notatki ze spotkania.

Notes reklamowy to skuteczne narzędzie marketingowe

Bez problemu możesz dopasować notesy reklamowe do gustu Twoich klientów. Na pewno ucieszą się z takiego praktycznego i estetycznego podarunku.. Notesy sprawdzą się na przykład, gdy organizujesz warsztaty, akcje promocyjne lub zależy Ci na tym, żeby zainteresować jak największą liczbę klientów Twoimi produktami lub usługami. Notesy firmowe są dość tanią, a przy tym bardzo skuteczną i efektowną reklamą firmy. Takie notesy można rozdać na przykład na konferencji lub przekazać klientowi podczas spotkania biznesowego. Dzięki temu na pewno zapadniesz potencjalnym klientom w pamięć, a Twoja marka od tej chwili będzie wzbudzała już tylko pozytywne skojarzenia.

Dlaczego warto zamówić notesy reklamowe w Drukarni Wydruk w Katowicach?

Dostępne u nas notesy reklamowe z łatwością możesz spersonalizować. To znaczy wybrać projekt okładki oraz logo okładki. To od Ciebie zależy, ile notesów reklamowych zdecydujesz się u nas zamówić. Ty również wybierasz ilość kartek oraz format. Notesy reklamowe są dostępne w kolorystyce cmyk lub Pantone. Mogą być też drukowane na papierach ozdobnych. Nasze notesy reklamowe charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania.

Za ich pomocą możesz z łatwością przekazać najważniejsze informacje o Twoim produkcie. Notesy reklamowe mogą mieć barwiony grzbiet. Kartki w notesach reklamowych mogą być zadrukowane w jednym, dwóch lub czterech kolorach. Na kartkach możemy umieścić linie, kratkę lub logo Twojej firmy. Notesy reklamowe kleimy z góry, z boku lub z dołu. Możesz też zamówić notesy reklamowe z zafoliowaną okładką, które będą jeszcze bardziej trwałe.