do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Jakie zalety mają kalendarze trójdzielne?

Jakie zalety mają kalendarze trójdzielne?

Aktualności 2019-11-28

Jednym z często kupowanych na przełomie roku artykułów papierniczych, zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne, z pewnością są kalendarze. Na rynku jest ich tak szeroki wybór, ale szybko można znaleźć najbardziej odpowiedni dla siebie rodzaj. Kalendarze trójdzielne są bardzo praktyczne i estetyczne. Jakie jeszcze mają zalety?

Dla kogo polecamy kalendarze trójdzielne?

Kalendarze trójdzielne są bardzo uniwersalne, ładne i trwałe. Będą dobrze spełniały swoją funkcję w wielu miejscach, na przykład w biurach oraz w domach prywatnych. Sprawdzą się też w gabinetach lekarskich, na recepcjach, w sklepach. Ogólnie rzecz biorąc, we wszystkich miejscach, które świadczą jakieś usługi i pamiętanie o terminach, czy umówionych wizytach, jest bardzo ważne.

Jakie są zalety kalendarzy trójdzielnych?

Kalendarze trójdzielne charakteryzują się bardzo przejrzystą i harmonijną grafiką. Już po pierwszym spojrzeniu wiesz, jaki jest dzień tygodnia. Dzięki temu, że jest sporo miejsca do zapisywania pod konkretną datą, możesz też szybko zorientować się, co czeka Cię w najbliższym tygodniu, jakie sprawy musisz pozałatwiać. Gdy spojrzysz na kalendarz, to od razu widzisz dni i tygodnie w kilku kolejnych miesiącach. To sprawia, że nie musisz wertować wielu kartek, jak w kalendarzu książkowym, aby przejść do szukanej przez Ciebie daty, która wypada na przykład za dwa tygodnie.

Kalendarz trójdzielny jest dobrą propozycją dla osób, które planują długoterminowo i lubią mieć wszystko pod kontrolą. Dodatkowo kalendarze z Drukarni Wydruk są foliowane lub lakierowane UV, co przedłuża ich trwałość. Górna część kalendarza może być wypukła lub klejona na płasko z pleckami. Kalendarze są zapakowane w folię, co chroni je przed uszkodzeniami w czasie transportu. Zaletą kalendarzy trójdzielnych jest to, że posiadają przesuwne, plastikowe okienko, za pomocą którego można zaznaczyć bieżącą datę. Kalendarze można powiesić na ścianie, więc są dobrze widoczne w pomieszczeniu.

Kalendarze trójdzielne mogą być skuteczną reklamą

Niektóre firmy decydują się na zamówienie kalendarza z logo, który będzie służył do promowania ich produktów lub usług. Kalendarz trójdzielny, dzięki temu, że jego całą górną część stanowi grafika, pozwala na zamieszczenie na nim informacji o świadczonych przez firmę usługach lub sprzedawanych przez nią produktach. Kalendarze trójdzielne z Drukarni Wydruk są drukowane na bardzo wysokiej jakości papierze. Posiadają wyraziste, kolorowe grafiki, więc patrząc na kalendarz, naprawdę trudno jest nie zauważyć informacji o firmie. Można je zamieścić na główce, stopce lub pleckach. To jedna z najmniej kosztownych form reklamy.