do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Dlaczego warto składać zamówienia w drukarni Mikołów przez internet?

Dlaczego warto składać zamówienia w drukarni Mikołów przez internet?

Aktualności 2020-03-09

Dlaczego warto składać zamówienia w drukarni Mikołów przez internet?

Większość firm, wcześniej czy później ma potrzebę zamówienia jakiś materiałów w drukarni, na przykład kalendarzy, ulotek, czy wizytówek. Wysokiej jakości materiały reklamowe w dużym stopniu ułatwiają prowadzenie i rozwijanie biznesu.

 1. Zamawianie przez internet jest wygodne

  Przykładowo, żeby zamówić materiał w drukarni w Mikołowie, wystarczy wypełnić formularz zapytania o druk. Wszystkie sprawy związane z realizacją zlecenia można szybko omówić też e-mailowo lub przez telefon. Nie musisz specjalnie umawiać się na spotkanie, jechać do drukarni oraz uzgadniać szczegółów zlecenia z jej pracownikami. To bardzo duży komfort oraz oszczędność czasu.

 2. Realizacja zamówień jest szybka

  To, że szybko możesz ustalić szczegóły wydruku konkretnych materiałów, znacznie skraca czas realizacji. Gdy składasz zamówienie na przykład na ulotki reklamowe przez internet, to masz ten komfort, że wszystkie przesłane przez Ciebie pliki są od razu kontrolowane przez pracowników pod względem ich poprawności. Jeżeli coś jest nie tak, to będziesz o tym poinformowany i możesz wprowadzić zmiany bez konieczności jeżdżenia do drukarni. W drukarni wszystkie pliki są przesyłane za pomocą serwerów FTP. Te serwery są bezpieczne i proste w obsłudze.

 3. Zakres zamówienia jest dokładnie ustalony

  To również wpływa na szybkość realizacji zlecenia. Drukarnia zanim rozpocznie prace nad Twoimi materiałami najpierw musi dokładnie wiedzieć, czego potrzebujesz. Powinieneś ją poinformować, na jakim materiale, w jakiej ilości, formacie i kolorystyce mają zostać wykonane wydruki. W dodatku wiele drukarni na swojej stronie internetowej umieszcza przykładowe realizacje. Dzięki temu od razu wiesz, jak wyglądają wykonane przez daną firmę kalendarze firmowe lub plakaty reklamowe. To znacznie ułatwia podejmowanie decyzji. Na stronach internetowych możesz również znaleźć cenniki. Wtedy łatwiej Ci jest dopasować drukarnię do Twojego budżetu.

 4. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu

  Jest to znaczne ułatwienie dla zapracowanych przedsiębiorców. Wcześniej trzeba było jechać do drukarni w jej godzinach pracy, czasami poczekać na swoją kolej, omówić szczegóły. To wszystko zajmowało wiele czasu. Obecnie wystarczy, że wypełnisz prosty formularz zamówienia i już nie musisz się niczym martwić. Drukarnia skontaktuje się z Tobą i zdalnie ustalicie dalsze szczegóły.Jeżeli szukasz drukarni, która oferuje doskonałej jakości materiały reklamowe i nie tylko, to warto wybrać drukarnię w Mikołowie. Znajduje się ona w niewielkiej odległości od Tych (około 12 km) oraz Katowic (około 17 km) . Możesz złożyć tam zamówienie online, a pracownik tej drukarni dostarczy Ci zamówione materiały.