do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Co powinieneś zamówić w drukarni, jeżeli masz własną firmę?

Co powinieneś zamówić w drukarni, jeżeli masz własną firmę?

Aktualności 2020-04-17

Obecnie drukarnie zarówno te internetowe, jak i stacjonarne, bardzo rozszerzyły swoją działalność. Ich oferta zazwyczaj jest skierowana zarówno do firm, jak i do osób prywatnych. Jakie produkty, które możesz zamówić w drukarni w Tychach, przydadzą się w Twoim przedsiębiorstwie?

Po pierwsze - ulotki reklamowe

Mimo rozwoju marketingu internetowego, nadal wiele firm decyduje się na promowanie swoich usług za pomocą ulotek. Zamówienie dowolnej ilości ulotek jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić stosowny formularz i przesłać go do drukarni. Można zamówić na przykład ulotki składane, jak i standardowe, czy ulotki na klamkę.
Występuje również możliwość wydrukowania ulotek reklamowych w wielu różnorodnych formatach. W ofercie drukarni znajduje się też między innymi sztancowanie dziurek, uszlachetnianie lakierem offsetowym lub UV. Dzięki tej ostatniej usłudze ulotki są bardziej trwałe. Ulotki można drukować na papierze standardowym, ekologicznym lub kredowym o różnej gramaturze. Oczywiście zanim wyśle się zamówienie do drukarni, to najpierw trzeba mieć dobrze opracowany projekt ulotek.

Po drugie- kalendarze

Kalendarze są przydatne zarówno do użytku domowego, jak i firmowego. Występują w bardzo wielu rodzajach, więc nie ma żadnego problemu z dopasowaniem ich do Twoich indywidualnych potrzeb. Dla firm najbardziej przydatnymi są modele na biurko, wieloplanszowe oraz trójdzielne. Te dwa ostatnie typy kalendarzy można powiesić na ścianie w biurze lub w gabinecie. Natomiast kalendarze na biurko przydają się na przykład do zapisywania ważnych terminów. Kalendarze tego rodzaju mogą być jednomiesięczne lub trzymiesięczne, w zależności od Twoich upodobań.

Po trzecie- papiery firmowe

Papier firmowy to bardzo przydatny dla wszystkich przedsiębiorstw, które wysyłają duże ilości korespondencji pocztą tradycyjną. Często korzystają z nich na przykład kancelarie prawne. Papier firmowy nie tylko podnosi prestiż instytucji, ale również jest przydatny dla osoby, która dostanie na nim list.

Na papierze firmowym zazwyczaj są dane adresowe, więc od razu może się ona skontaktować z nadawcą listu. Warto zamówić papier firmowy w drukarni, ponieważ wysyłanie pism na nim wygląda bardzo profesjonalnie.

Po czwarte- wizytówki

Dzięki nim osoby zainteresowane Twoją ofertą, mogą się z Tobą od razu skontaktować. Wizytówki firmowe powinny być przejrzyste i trwałe. Mogą mieć wykończenie błyszczące lub matowe, w zależności od Twoich indywidualnych preferencji. Ważnym elementem ozdobnym każdej wizytówki jest też tłoczenie. Może być wypukłe albo wklęsłe.
Jeżeli szukasz drukarni, która ma w swojej ofercie wszystkie te produkty, to zachęcamy do składania zamówień w drukarni w Tychach.