do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Druk wielkoformatowy z Drukarnią WYDRUK !

Druk wielkoformatowy z Drukarnią WYDRUK !

Aktualności 2015-03-02

MAMY PRZYJEMNOŚĆ POINFORMOWAĆ PAŃSTWA O POSZERZENIU NASZEJ OFERTY O DRUK WIELKOFORMATOWY.

Druk wielkoformatowy w Katowicach 

Oferujemy druk:

  • Siatek MESH
  • Druk na płytach PVC, plexi
  • Banerów
  • Plakatów wielkoformatowych
  • Roll-up'ów
  • Obrazów na płótnie
  • Naklejek na folii (zwykłej, wylewanej, do podświetleń).

W naszej ofercie mamy również drukowanie naklejek, etykiet samoprzylepnych, które można wyciąć po obrycie. Banery są w standardzie oczkowane co 50 cm.

Jakie zastosowanie ma druk wielkoformatowy?

Może nie jesteś tego świadomy, ale z wydrukami wielkoformatowymi spotykasz się każdego dnia. Najczęściej występują one w postaci plakatów reklamowych, które mają za zadanie przyciągnąć Twoją uwagę. Najczęściej im się to udaje, bo są to ogromne wydruki o ciekawej treści. Oferujemy również druk plakatów, więc możesz się z tym do nas zgłosić.

Czym jest druk wielkoformatowy?

Druk wielkoformatowy realizowany jest w technologii ink (atrament), solwentowej, offsetowej lub lateksowej. Podłożem pod druk wielkoformatowy jest materiał banerowy lub folia i papier. Druk wielkoformatowy jest niezastąpionym narzędziem do produkowania materiałów reklamowych, drukowania dokumentacji architektonicznej i budowlanej. Jednak wydruki wielkoformatowe są wykorzystywane nie tylko do celów reklamowych. To również: projekty dróg, linii kablowych wysokiego i niskiego napięcia, sieci kanalizacyjnej, konstrukcji, rozprowadzenia instalacji elektrycznych, CO i kanalizacji w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Jesteśmy drukarnią, która bardzo dba o jakość wydruku i odwzorowanie kolorów. Wybierając naszą firmę masz pewność, że wykonany przez nas baner reklamowy lub inny wydruk, zachwyci osoby, do których jest skierowany. Za nami stoi 26 lat doświadczenia w branży drukarskiej, więc nie może tutaj być mowy o jakichkolwiek pomysłach. Wybierz zaufaną drukarnię, a nigdy nie będziesz tego żałował. Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu!

 

złóż zapytanie do drukarni katowice