do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Kalendaria na 2017 rok

Kalendaria na 2017 rok

Aktualności 2016-09-13

Jesteśmy drukarnią offsetową o bardzo szerokiej ofercie usług dla firm oraz klientów indywidualnych. Jak co roku chcemy Ci zaoferować między innymi kalendaria do kalendarzy trójdzielnych. Możesz do nas również przesłać zaproszenia do druku lub zlecić nam wykonanie teczek firmowych.

Druk w 3 kolorach!

  • Wymiar jednego bloczka 300x135mm.
  • 1 komplet to 3 bloczki po 12 kartek każdy.
  • Papier offsetowy 80g + kartonik usztywniający.

W ofercie również kalendaria przyklejone na zadrukowane lub niezadrukowane plecki.

Dlaczego warto zainwestować w kalendarz trójdzielny?

Trudno jest sobie wyobrazić życie bez jakiegokolwiek kalendarza. Dzięki niemu można planować kolejne dni, tygodnie i miesiące.

To kalendarze sprawiają, że nie przegapiamy wizyty u dentysty, którą umówiliśmy wiele miesięcy temu.

Najbardziej popularne są osobiste kalendarze książkowe, ale warto wiedzieć, że nie jest to jedyna opcja. Równie dobrym rozwiązaniem jest kalendarz trójdzielny. To doskonałe narzędzie do planowania zadań oraz obowiązków. Jedną z jego największych zalet jest to, że można w nim zaznaczać i opisywać interesujące Cię daty. Od razu widać w nim kolejne trzy miesiące, więc bez żadnego problemu można zorganizować sobie cały kwartał. Zapomnij o czasochłonnych przewracaniu kartek w kalendarzu.

W naszych kalendarzach trójdzielnych znajduje się okienko, w którym jest zaznaczona aktualna data. Kalendarze tego typu doskonale sprawdzają się w: biurach, warsztatach, domach oraz halach produkcyjnych. Nasze kalendarze mają dość duże rozmiary, więc nikt nie będzie miał problemu z odczytaniem znajdujących się na nich informacji. Bardzo dobrze zastąpią tradycyjne kalendarze książkowe lub nowoczesne elektroniczne w telefonie, czy tablecie. Będzie nie tylko dobrze widocznym na ścianie gadżetem, ale również świetną reklamą firmy.

Skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły naszej oferty. W sprawie wyceny prosimy o kontakt:

  • drukarniawydruk@interia.pl lub
  • info@drukarniawydruk.pl