do góry

Targi RemaDays 2017

Aktualności 2017-02-03

Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze stoisko E29/F na Targach RemaDays 2017 w dniach 15-17 luty 2017 roku. Zachęcamy do zarejestrowania się przez Internet na stronie: REMADAYS.COM. Wystarczy, że wpiszesz kod RDW061 i możesz zarejestrować dowolną ilość osób oraz wydrukować niezbędny identyfikator. Każda osoba musi być zgłoszona osobno.

Czemu warto wybrać się na Targi RemaDays 2017?

Będzie to już 13. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Nie może Cię na nim zabraknąć! Swoją obecność zadeklarowało ponad 760 wystawców, którzy zaprezentują swoje najnowsze osiągnięcia. To ogromne święto dla nas jako firmy działającej w branży reklamowej i drukarskiej. Jesteśmy drukarnią w Katowicach, która oferuje między innymi druk wielkoformatowy. Zajmujemy się również mniejszymi formami, na przykład drukowaniem wizytówek dwustronnych.

Organizacja Targów RemaDays 2017

Targi odbędą się na powierzchni 35 000 m2. Na pewno będzie można tutaj spotkać również wystawców zza granicy. Goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych autobusów, albo zająć jedno z ponad 7 tysięcy miejsc parkingowych. Nie obawiaj się tego, że przez cały czas będziesz musiał zwiedzać i nie będziesz miał ani miejsca, ani czasu na odpoczynek.

Dla gości jest planowana specjalna strefa RELAX ZONE, w której będzie można odpocząć, wypić kawę i w razie potrzeby skorzystać z bezpłatnego Internetu.

Wykłady i szkolenia

Targi to przede wszystkim możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy. Specjalnie do tego służy RemaCongress. W pierwszym dniu targów wykłady będą prowadzili przedstawiciele firmy Texet Poland z profesorem Leszkiem Balcerowiczem i prezesem zarządu i założycielem New Wave Group, Torstenem Janssonem.

Natomiast bezpłatne prelekcje wygłoszą:

  1. Katarzyna Ruś, Piotr Wojciechowski,
  2. Aleksander Pocheć,
  3. Iwona Studzińska
  4. Agnieszka Rudnicka.

Dzięki zaproszeniu firmy DRUKOMAT.PL, będzie można również posłuchać wykładów takich osobistości, jak: Paweł Tkaczyk, Michał Sadowski oraz Jacek Kłosiński. Na pewno nie będzie nudno. Nawet przez chwilę!