do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\W konkursie ZoomArt 2017 dostaliśmy nagrodę za kalendarz trójdzielny

W konkursie ZoomArt 2017 dostaliśmy nagrodę za kalendarz trójdzielny

Aktualności 2017-03-10

Jest się czym pochwalić! Nasz kalendarz zajął II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy ZoomArt 2017 w kategorii kalendarz trójdzielny. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Studiu Projektowemu KSD za projekt, a naszym pracownikom za trud włożony w jego realizację. Jak widzicie opłaciło się.

Jak wyglądał ZoomArt w 2017 roku?

W tym roku została wprowadzona drobna zmiana. Kalendarze do konkursu można było zgłaszać przez nową platformę internetową. Można było przesyłać zgłoszenia w bardzo wielu kategoriach. Warto wspomnieć choćby o nowej kategorii kalendarz zaprojektowany przez freelancerów, autorski pomysł artystyczny. Tutaj mogły być zgłaszane kalendarze w dowolnym rodzaju i formacie. W konkursie wzięły udział prace grafików, fotografów, ilustratorów, pracowników marketingu, stylistów. Celem festiwalu ZoomArt jest pokazanie szerszej publiczności sztuki w postaci oryginalnych kalendarzy.

Gala finałowa i rozdanie statuetek odbyło się 6 kwietnia 2018 roku (piątek) w Galerii Rondo Sztuki w Katowicach.

Wyniki ZoomArt 2017

W interesującej nas kategorii, czyli kalendarz trójdzielny I miejsce zajęła firma PASJA. Jego nazwa to: ,,PASJA 2017 Finish makes difference.” Swoją stylistyką nawiązuje do aktywności sportowych, a dokładniej biegania. Natomiast nasz kalendarz stawia nacisk na ekologię. Na pierwszy plan wybija się papierowe serce, w którym jest zielona kula ziemska. W tle widać znaczki symbolizujące recykling. Dokładamy wszelkich starań, aby w jak największym stopniu dbać o środowisko naturalne. Inwestujemy w maszyny drukujące, które pozwalają oszczędzać energię elektryczną i papier. Możesz u nas zamówić zgodny z tym nurtem druk naklejek lub druk wizytówek.

Nasza drukarnia w Katowicach stawia nacisk przede wszystkim na bardzo wysoką jakość wydruku. Możesz bez obaw powierzyć nam nawet duże zamówienie i masz pewność, że wywiążemy się z niego w stu procentach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.