do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Jak zapakować prezent dla klienta?

Jak zapakować prezent dla klienta?

Aktualności 2023-07-18

Masz partnerów handlowych? Rewelacyjnie Ci się z nimi współpracuje? Jesteś ogólnie zadowolony z życia? Jeżeli tak, to najwyższy czas, aby przygotować dla nich wyjątkowe prezenty.

Pamiętaj o prezentach!

Żeby jeszcze bardziej zepsuć Ci humor, to dodamy, że wiele firm, robi tego rodzaju akcję promocyjną raz na pół roku. Jeżeli jest to Twój pierwszy raz, to masz nasze wsparcie. Znamy się bardzo dobrze na pakowaniu prezentów dla partnerów handlowych.

Mamy dla Ciebie jeszcze kilka słów na pocieszenie. Nie wszyscy kontrahenci są tak wymagający, że muszą na myśl o nich trząść Ci się ręce. Większość z nich to normalni śmiertelnicy, którzy ucieszą się, gdy po prostu dostaną od Ciebie upominek.

Zacznij od wybrania upominków dla partnerów handlowych

Ciągle trwa jakieś noworoczne, a już z pewnością karnawałowe zamieszanie. Dlatego pomysłów na prezenty różnego rodzaju w sieci internetowej znajdziesz naprawdę zatrzęsienie. I to takich, które wzbudzą uśmiech na twarzy obdarowywanego. Niestety większość prezentów firmowych jest zwyczajnie nudna i od razu wpada do kosza na śmieci.

Nie, tych od Ciebie nie spotka taki sam los! W tym artykule jednak nie będziemy się już koncentrować na tym temacie. Tak, jak wcześniej wspomnieliśmy pomysłów na prezenty dla partnerów handlowych jest mnóstwo w internecie. Gorzej z tymi na ich zapakowanie. Dlatego my właśnie tutaj spieszymy z radą i pomocą!

Prezent dla partnera handlowego musi być ładnie zapakowany i zgodny z brandingiem Twojej firmy. Gdy spełnisz odpowiednie wymagania, to taki upominek może zostać nawet zwolniony z podatku dochodowego.

Jak zapakować prezent dla klienta? Bibuła gładka z nadrukiem

Jeżeli chcesz komuś podarować luksusowy prezent, to musisz zatroszczyć się o równie luksusowe opakowanie. Jedwabista bibuła gładka doskonale sprawdzi się właśnie w takiej roli. Możesz na niej wydrukować logo Twojej firmy, świąteczny motyw lub jedno i drugie.

Jego wyprodukowanie będzie się wiązało z zainwestowaniem większej ilości czasu i pieniędzy. Oczywiście w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia może Ci pomóc Drukarnia Wydruk z Katowic. Musimy tutaj dodać jeszcze, że wydrukowanie takiego opakowania z logo firmowym trwa: standardowo 5-6 tygodni, w okresie świątecznym 6-10 tygodni.

Wydrukowanie jej w profesjonalnej drukarni jest o wiele lepszym sposobem, niż korzystanie z oferty hurtowni opakowań. Wtedy musisz kupić kilkaset sztuk, z których niestety większość będziesz zmuszony później wyrzucić. Taka jest smutna rzeczywistość.