do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Jaki kalendarz na nowy rok? Oferta Drukarni Wydruk Cię zaskoczy!

Jaki kalendarz na nowy rok? Oferta Drukarni Wydruk Cię zaskoczy!

Aktualności 2023-03-06

Koniec każdego roku to w drukarniach naprawdę gorący okres. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale nadal drukuje się wtedy ogromne ilości kalendarzy. Jedne z nich to oczywiście typowe produkty reklamowe. Jednak nie brakuje również zapotrzebowania na takie kalendarze, które następnie trafiają do regularnej, detalicznej sprzedaży.

Gdzie jeszcze trafiają kalendarze na nowy rok 2023?

To oczywiście nie są jeszcze wszystkie miejsca, w jakie mogą trafiać kalendarze na rok 2023. Chętnych na nie nie brakuje również w sieciach handlowych. Wynika to stąd, że tam zazwyczaj jest bardzo dużo chętnych na nowy kalendarz.

Dla kogo tradycyjny kalendarz?

Kalendarz to tego rodzaju produkt, który w czwartym kwartale roku staje się prawdziwym must have. To również bardzo dobry pomysł dla kogoś, kto nie lubi robić notatek w elektronicznym kalendarzu Google. Zresztą tradycyjne kalendarze mają to do siebie, że są zwyczajnie ładne. To jeden z wielu powodów, dla których nadal je kupujemy. Poza tym, wykonywanie ręcznych notatek powoduje, że o wiele łatwiej zapamiętujemy rzeczy, które mamy do zrobienia w planach na dany dzień.

Czy możesz zamówić go w drukarni?

Musimy tutaj również podkreślić fakt, że najlepiej jest taki kalendarz na nowy rok zamówić sobie przez internet. Bardzo wiele drukarni internetowych, w tym Drukarnia Wydruk w Katowicach, ma je w swojej ofercie. Niektóre drukarnie bardzo idą na rękę klientom indywidualnym. Możesz w nich zamówić pojedynczy kalendarz lub z personalizowaną wkładką, który na pewno wyjątkowo ucieszy obdarowaną osobą.

A co z kalendarzami dla firm?

Firmowe kalendarze to już zupełnie inna bajka. Drukarnie mają w swoim asortymencie dziesiątki kształtów, wykończen i znakowań. Dlatego nie ma żadnego problemu, aby stworzyć i wydrukować w nich naprawdę interesujące kalendarze firmowe z nadrukiem.

Kalendarz z niedzielami handlowymi?

Portale, które umieszczają artykuły o niedzielach handlowych i niehandlowych w danym miesiącu, muszą mieć mnóstwo wyświetleń. Wynika to stąd, że wszyscy to ciągle sprawdzamy. Trudno jest się w tym połapać, w które niedziele sklepy są normalnie otwarte, a kiedy co najwyżej można pocałować klamkę.
Kalendarz na nowy rok, który uwzględnia niedziele handlowe i niehandlowe może stać się prawdziwym hitem. To doskonały prezent, w szczególności dla osób starszych, które mogą mieć problem z szybkim znalezieniem w sieci potrzebnych informacji.

A jaki kalendarz Ty wybierasz na 2023 rok?