do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Jakie teczki dla firmy wybrać?

Jakie teczki dla firmy wybrać?

Aktualności 2021-07-28

Trudno jest Ci pewnie wyobrazić sobie profesjonalne biuro bez teczek firmowych. To, że przez sieci internetową można zrealizować coraz więcej działań, nie oznacza jeszcze, że tradycyjne akcesoria biurowe przestały być całkowicie potrzebne. To złudzenie. Nadal na co dzień korzystasz z długopisów, ołówków. Notesów, zeszytów, czy wreszcie teczek. Twoi klienci również. Dlatego może warto dowiedzieć się, jakie teczki firmowe są aktualnie dostępne na rynku i zainwestować w coś zupełnie nowego?

Jakie mamy rodzaje teczek?

Najlepiej wybierz teczki firmowe wyprodukowane z papieru powlekanego (kreda) lub kartonu o wysokiej gramaturze. Najlepiej, aby mieściła się ona w granicach od 300 do 400g/m2. Zazwyczaj teczki firmowe mają białe podłoża. Jednak Drukarnia Wydruk może wykonać dla Ciebie również teczki na specjalnych, barwionych kartonach, które z pewnością wpadną w oko Twoim potencjalnym klientom.

Na czym polega laminowanie teczek dla firm?

Dodatkową i bardzo interesującą usługą jest laminacja teczek. Na czym ona polega? Jest to po prostu foliowanie. Może być matowe błyszczące lub soft touch (folia aksamitna). Pewnie już nie raz w życiu zdarzyło Ci się widzieć na własne oczy taką teczkę firmową i korzystać w niej. Jednak mogłeś zwyczajnie nie zwrócić uwagi na jej wykończenie. Laminowanie teczek jest bardzo dobrym pomysłem z tego względu, że zwiększa ono odporność na zniszczenie, oraz zabezpiecza papier przed pękaniem w miejscach zagięć.

Jaki rozmiar teczek wybrać?

W Drukarni Wydruk naprawdę masz z czego wybierać. Najpopularniejsze bez żadnych wątpliwości są teczki o formacie A4. Są idealne do przechowywania dokumentów. Możesz też zamówić w drukarni teczki firmowe o formacie A3 lub A5. Jednak nie są one zbyt praktyczne i dlatego przedsiębiorcy wyjątkowo rzadko decydują się na tego rodzaju krok. Z rozmiarem teczek w pewien sposób łączy się rodzaj ich zapinania. Co masz w tym zakresie do wyboru? Możesz zamówić teczki firmowe zamykane np. z gumką, wiązane, na rzep albo na zatrzask.

Jakie dodatki wybrać?

Pewnie w pierwszej chwili nie skojarzysz, o co nam chodzi, ale teczki mają dodatki. Możemy wśród nich wymienić między innymi: paski, wąsy skoroszytowe oraz kieszonki na wizytówki. To jest taki standard. Jednak, jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to zawsze możesz porozmawiać z pracownikami Drukarni Wydruk. Może uda się dostosować teczki do Twoich indywidualnych wymagań. Każda branża ma trochę inną specyfikę i siłą rzeczy, może jej być potrzebny odmienny rodzaj teczek.