do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Notes firmowy - czy to dobry sposób na reklamę?

Notes firmowy - czy to dobry sposób na reklamę?

Aktualności 2022-11-09

Już od dawna o tym myślisz. Nie przychodzą Ci do głowy żadne dobre pomysły. Masz tylko mnóstwo wątpliwości i coraz gorszy nastrój. Co sprawia Ci tak ogromny problem? Odpowiedzią jest gadżet reklamowy. Chciałbyś podarować swoim ulubionym klientom coś, co jest absolutnie wyjątkowe. Jednak nie masz na to dużych środków. Niepotrzebnie się martwisz.

Proste rozwiązania są najlepsze

Mamy dla Ciebie coś, co na pewno spodoba się zarówno Twoim klientom, jak i na przykład uczestnikom szkolenia. Już spieszymy z wyjaśnieniem, co to jest takiego? Notes firmowy. Może właśnie z tej chwili wzruszyłeś z irytacją ramionami. Co? Notes firmowy? To takie oklepane i nudne. A właśnie, że nie! Tylko musisz ten gadżet reklamowy odpowiednio ograć. My pokażemy Ci, jak masz to zrobić! Podpowiemy Ci, dlaczego warto je zamówić? Jak wybrać odpowiedni rodzaj notesów firmowych? Jak stworzyć interesujący dla Twoich klientów projekt notesu? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Jakie są zalety notesów firmowych?

Wiele przedsiębiorstw wreszcie decyduje się na ten krok. Zaczyna drukować różnego rodzaju materiały reklamowe. Najczęściej są to przedmioty nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale również mogą znacząco wspierać promocję ich marki. Tradycyjne ulotki i broszurki, to jedno. Jednak o wiele lepiej sprawdzą się tutaj personalizowane notesy firmowe.

  • Można w nich robić ręczne notatki, na przykład w czasie spotkań służbowych lub negocjacji.
  • To odpowiednie miejsce również do robienia list to do, czyli zadań do wykonania.
  • Musimy tutaj również wspomnieć o tym, że zmieszczą się w notesach firmowych terminu, numery telefonów do klientów i inne informacje.

Notes firmowy, chociaż jest niepozorny, to znacznie ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Przejdźmy dalej.

Co powinno być na okładce notesu firmowego?

Na okładce możesz umieścić nie tylko logo Twojej marki, ale również dane teleadresowe lub hasło reklamowe. Znany cytat również będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Gdy już inwestujesz w notes firmowy, to spróbuj ugrać dla siebie jak najwięcej. Dlatego zachęcamy Cię do umieszczenia w nim na przykład zdjęć oferowanych produktów lub usług. Możesz do niego dodać również ważne informacje, na przykład o aktualnych promocjach. Dodatkową powierzchnię reklamową w postaci notesu możesz w pełni wykorzystać. Druk cyfrowy daje naprawdę bardzo wiele możliwości modyfikacji takiego niepozornego zeszyciku.

Niby wszystko ładnie i pięknie, ale pozostaje nam do omówienia jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Gdzie zamówić taki fajny notes firmowy? W tym celu zgłoś się do Drukarni Wydruk w Katowicach. Na pewno stworzymy dla Ciebie coś oryginalnego.