do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Nowa maszyna do zszywania to nowe możliwości

Nowa maszyna do zszywania to nowe możliwości

Aktualności 2022-04-12

Jako Drukarnia Wydruk cały czas dynamicznie się rozwijamy. Aby było to możliwe, to niezbędny jest zakup maszyn. Tym razem do naszego parku maszynowego dokupiliśmy niezwykle nowoczesne urządzenie do zszywania. Zobacz, co ono potrafi!

System 600i - co to takiego

System 600i to system broszurujący. Jego nowoczesność i uniwersalność skłoniły nas do poczynienia tej inwestycji. Zapewnia on bardzo wysoką dokładność zszywania.

System 600i skutecznie łączy w sobie technologię inteligentnego pobierania w zbieraczkach podciśnieniowych DSC-10/60i oraz zestaw szyjący i obcinający DBM-600/T. To wszystko powoduje, że broszury w Drukarni Wydruk będą jak zawsze doskonale i trwale zszywane. Maszyna ma bardzo szeroki zakres formatów. Poradzi sobie od formatu 75x105mm do format albumowego A4 (297x210 mm). Dzięki wyposażeniu w moduł 4 głowic, możemy zszywać czterema zszywkami naraz.

Nowa maszyna do zszywania - System 600i

Pozostałe cechy nowej maszyny do zszywania

Nowe urządzenie jest w stanie zszyć nawet 5200 arkuszy na godzinę. Posiada również funkcję zbierania posortowanych i nieposortowanych zestawów. Jest ona też wyposażona w podciśnieniowy system pobierania arkuszy. Maszyna ma modułową konstrukcję oraz posiada możliwość ręcznego podawania broszur.

Nie przysporzy ona nam problemów, ponieważ jest naprawdę prosta w obsłudze. Nadaje się do zszywania/zbierania na niej wydruków cyfrowych i offsetowych. Ostatecznie przekonała nas do niej jej wysoka wydajność.

Dlaczego programowanie urządzenia do zszywania jest tak ważne?

Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o komfort użytkowania. Zwróć uwagę na występujący w tej maszynie inteligentny system podawania arkuszy. Dzięki temu, że opiera się ona na podciśnieniowych wieżach zbierających DSC-10/60i, to może pobierać po kilka lub po jednym arkuszu z każdej półki.

Programowanie urządzenia odbywa się przy użyciu panelu dotykowego. Jest on równie prosty w obsłudze jak komputer PC. Zaprogramowanie urządzenia nie powinno operatorowi zająć dłużej niż 60 sekund. Przy okazji jest również możliwość zapisania zadań. Nie ma żadnych ograniczeń w odniesieniu do ich ilości.

Formaty zszywanych broszur

Po zakupie tej maszyny bez obaw możemy w Drukarni Wydruk przyjmować zlecenia na wykonanie broszur o następujących formatach: 300 x 300 mm, 70 x 105 mm, A4, A5, albumowe oraz spersonalizowane. Zachęcamy do zamawiania jeszcze trwalszych i bardziej estetycznych broszur w Drukarni Wydruk.