do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Rema Days - stoisko J20/F

Rema Days - stoisko J20/F

Aktualności 2018-02-06

Zapraszamy na targi Rema Days 2018. Drukarnia WYDRUK spotka się z Wami na stoisku J20/F

To tutaj będzie miała miejsce premiera nowej drukarni internetowej www.wydrukonline.pl 

Drukarnia na targachCzym są targi Rema Days?

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDay są jedną z największych imprez w branży reklamowej na świecie. Są organizowane od 2005 roku i cały czas się rozwijają. Co roku jest tutaj więcej, wystawców i zwiedzających. RemaDays Warsaw trwa trzy dni. Łączna powierzchnia wystawiennicza to ponad 35 000 m2. Będzie można tutaj spotkać 811 wystawców. Liczba odwiedzających nie jest jeszcze znana, ale z pewnością będą to tysiące osób. Może nawet część z nich przyjedzie z zagranicy.

Targi są podzielone na jedenaście sektorów

Wszystkie z nich odnoszą się do reklamy i druku, więc nie mogło tutaj zabraknąć naszej drukarni offsetowej. Nasza drukarnia znajduje się na Śląsku. Oferujemy między innymi druk pocztówek i wydruk plakatów. Osoby, które wezmą udział w targach, będą mogły nie tylko zapoznać się z ofertą naszej drukarni, ale również najnowszymi rozwiązaniami, najpopularniejszymi produktami oraz światowymi trendami. To miejsce, w którym wystawcy mogą nawiązać ciekawe kontakty handlowe.

Dlaczego warto odwiedzić targi?

Powtarzamy jeszcze raz! Na targach będzie 811 wystawców z 11 sektorów branżowych i ponad 25 krajów. Dzięki temu możesz porównać w ciągu trzech dni większość ofert międzynarodowych w jednym miejscu. Wystawcy na targach chcą się jak najlepiej zaprezentować, więc oferują wysokiej jakości produkty i usługi w atrakcyjnej cenie. Możesz poznać nowości, trendy i kierunki rozwoju branży reklamowej i druku.

Poznanie nowości to okazja do tego, aby wdrożyć je również do swojego systemu sprzedaży. Targi znajdują się w Warszawie, więc nie ma problemu z dojazdem. W ramach RemaCongress organizowane są prefekcje i szkolenia. Możesz również wziąć udział w loterii z cennymi nagrodami. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co my przygotowaliśmy dla Ciebie to zapraszamy na stoisko J20/F. Będzie nam bardzo miło się z Tobą zobaczyć!