do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Poznaj Drukarnię WYDRUK od nowej strony.

Poznaj Drukarnię WYDRUK od nowej strony.

Aktualności 2017-12-19

Nowa strona internetowa i nowa siedziba !!!

siedziba drukarni katowce wydruk

Zapraszamy do nowego budynku drukarni WYDRUK przy ulicy ul. T. Boya-Żeleńskiego 108 w Katowicach.

Dojazd do nas jest znacznie łatwiejszy, ponieważ mieścimy się w pobliżu drugi krajowej 86 łączącej Katowice i Tychy.

Dla tych z państwa, którzy jeszcze u nas nie byli publikujemy poniżej film z drogą dojazdu z trasy 86 oraz poglądową mapkę z dokładną lokalizacją.

Film dojazd do drukarni

Mapa dojazd do drukarni

dojazd do drukarni katowice Boya-Żeleńskiego 108

 

Pamiętajcie, że dalej podstawową formą komunikacji z nami są telefony do Drukarni Katowice:

Telefon do drukarni Katowicetel./fax +48 32 206 62 56 w. 14
tel./fax +48 32 352 44 40 do 42
tel. kom.: +48 504 015 312

 

 

 

Dlaczego warto wybrać Drukarnię Katowice?

Pierwszą naszą zaletą jest to, że kompleksowo wykonujemy bardzo wiele usług. Pomagamy przy projektowaniu i składzie komputerowym przez przygotowanie do druku. Drukujemy i oprawiamy Twoje zamówienia. Transportujemy i magazynujemy wydruki. Dbamy o to, aby klienci, byli jak najbardziej zadowoleni z naszych usług. Działamy już od ponad 26 lat, więc mamy ogromne doświadczenie, które pozwala nam skonstruować ofertę rynkową, w taki sposób, aby klienci byli usatysfakcjonowani. Nie zapominamy o tym, że najważniejsze są indywidualne potrzeby i wymagania każdego z nich.

Cały czas stawiamy na rozwój

Wiemy o tym, że kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Dokładamy wszelkich starań, aby być o krok przed konkurencją. Inwestujemy w nowe urządzenia, które umożliwiają nam jeszcze szybszą realizację zamówień. Szybkie wykonanie zlecenia, nigdy nie idzie u nas w parze z niską jakością wydruku. Nie pozwalamy sobie na takie działania. Udowadniamy, że tania drukarnia internetowa może oferować doskonałą jakość wydruku. Możesz się o tym przekonać, zamawiając u nas na przykład plakaty reklamowe.

Drukujemy między innymi: metki, zawieszki, zawieszki na bagaż, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Zobacz, co jeszcze mamy w naszej ofercie. Zapraszamy!