do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Ulotki składane - jak sprawić, by były skuteczną reklamą?

Ulotki składane - jak sprawić, by były skuteczną reklamą?

Aktualności 2022-12-19

Ulotki składane są zaskakująco skuteczną formą reklamy. Nie tylko przyciągają spojrzenia, ale również umożliwiają dotarcie do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Chcesz przekazać więcej informacji? Jednocześnie zależy Ci na tym, żeby ulotka była jak najbardziej czytelna i miała jasny przekaz.

Bardzo dobrym rozwiązaniem będą ulotki składane o różnych formatach. Zachęcamy Cię do przeczytania tego artykułu. Dzięki niemu, będziesz wiedział, co zrobić, aby zainteresować odbiorców. Zwiększysz skuteczność kampanii reklamowej. A w ostatecznym rozrachunku zyski Twojej firmy. Zainteresowany? To lecimy dalej!

Czy ulotki składane mogą być efektywnym narzędziem reklamowym?

My jesteśmy zdania, że jak najbardziej tak. Chociaż jest to jedno z najbardziej tradycyjnych narzędzi reklamowych, to nie może go zabraknąć w czasie eventów, branżowych targów, seminariów oraz bardzo wielu innych wydarzeń reklamowych. Drukarnie bardzo często polecają swoim klientom ulotki składane.

Co to takiego? To ulotki składające się z dwóch, trzech, a nawet czterech części. Brak miejsca nie jest tym, na co możesz tutaj narzekać. Wręcz przeciwnie. Stwórz coś oryginalnego i daj się ponieść własnej kreatywności. Jednak pamiętaj o tym, że nadal najważniejsza jest przejrzystość ulotki składanej. Czytelnik musi od razu wiedzieć, co dokładnie chcesz mu przekazać.

Kiedy warto zamówić ulotki składane?

Standardowe ulotki najczęściej mają format A5 lub A6. Druk cyfrowy daje możliwości wydrukowania ulotek spersonalizowanych - każdej innej i druk od 1 sztuki!. Możesz do stworzenia ulotki składanej wykorzystać nawet papier o formacie A4 lub większy. Jednak musisz pamiętać o tym, że większość Twoich potencjalnych klientów będzie czytało Twoje ulotki składane:

  • w czasie spaceru;
  • zakupów;
  • zwiedzania stoisk na targach.

Dlatego ulotka składana o bardzo dużym formacie nie wniesie nic pozytywnego w ich życie. Przeciwnie. Będzie im tylko przeszkadzała. Chyba nie na takim efekcie Ci zależy, prawda? Ulotki składane dają Ci możliwość uzyskania jak najlepszych efektów. W dodatku, wcale nie musisz rezygnować z przekazywania potencjalnym klientom bardzo ważnych informacji o firmie, ofercie, czy aktualnych promocjach. Jak widzisz, ulotki składane to same korzyści.

Na dodatkowej powierzchni możesz bez problemu podać na przykład cennik Twoich usług. Dzięki temu, trafią do Ciebie odpowiedni klienci. Tacy, którzy dysponują takim budżetem i naprawdę są zainteresowani Twoją marką.

Zachęcamy Cię do tego, abyś zamówił ulotki składane w Drukarni Wydruk w Katowicach!