do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Szyte katalogi - czy to dobry materiał reklamowy?

Szyte katalogi - czy to dobry materiał reklamowy?

Aktualności 2022-12-06

Nie masz pomysłu, jak rozpowszechnić ofertę zarówno wśród nowych, jak i obecnych klientów? Pragniesz, żeby wszyscy mieli możliwość dokładnego zapoznania się z oferowanymi przez Ciebie produktami i usługami? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zachęcamy Cię serdecznie do zainwestowania w szyte katalogi reklamowe. Może w pierwszej chwili, uznasz je za przestarzałe. Jednak to tylko złudzenie.

Zaraz postaramy się Ci to udowodnić. Z tego artykułu dowiesz się, jakie korzyści możesz osiągnąć, gdy zlecisz ich wydruk. Podpowiemy Ci również, jak szybko, prosto i niewielkim kosztem możesz stworzyć ciekawy projekt reklamowy. Zapraszamy do czytania!

Czy w czasach zdominowanych przez Internet, ktoś jeszcze czyta katalogi szyte?

Pewnie, jeżeli sam jesteś przedsiębiorcą, to mocno się nad tym zastanawiasz. Prawda jest taka, że zainteresowanie katalogami reklamowymi szytymi, mimo upływu lat wcale się nie zmniejsza. Nawet, jeżeli już całkiem sporo zainwestowałeś w internetową stronę firmową, to zachęcamy Cię jeszcze do dokupienia do niej tradycyjnych katalogów reklamowych. Dlaczego? One, jak nic innego pozwolą Twoim obecnym i potencjalnym klientom zapoznać się ze szczegółową ofertą Twojej firmy.

Katalogi produktów Katalogi produktów
8 sierpień 2017 22 zdjęć

Katalogi produktów

 

Siłą katalogów reklamowych jest fakt, że są o wiele bardziej rozbudowane niż ulotki. Dlatego bez problemu zmieścisz w nich mnóstwo informacji. Nawet ulotki składane nie są w stanie ich pod tym względem przebić. Musimy tutaj również wspomnieć o tym, że poza treściami, możesz w nich umieścić również fotografie, bardzo dokładnie pokazujące Twój asortyment. Klienci mają możliwość obejrzenia towarów na papierze. Dla wielu osób nadal jest to zaletą i czymś, czego poszukują. Katalogi reklamowe możesz zabrać ze sobą na przykład na spotkanie z klientem, ponieważ zmieszczą się w aktówce lub w damskiej torebce. Chcielibyśmy tutaj również podkreślić, że katalogi reklamowe dla firm są trwałe i solidne. Poszczególne strony są ze sobą połączone za pomocą oprawy szytej lub klejonej. Dlatego można je użytkować przez dłuższy czas i nie widać na nich śladów zniszczenia.

W jaki sposób możesz wykorzystać szyte katalogi reklamowe?

Estetyczny katalog szyty posłuży Ci:

  • do zaprezentowania produktów lub usług,
  • jako cennik,
  • jako materiał reklamowy do rozdawania na szkoleniach, targach branżowych,
  • do budowania pozytywnego wizerunku marki.

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby katalogi doskonale się sprzedawały i były ładne, to skieruj swe kroki do Drukarni Wydruk w Katowicach!