do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Zobacz, jak stworzyć oryginalne zaproszenia!

Zobacz, jak stworzyć oryginalne zaproszenia!

Aktualności 2022-10-04

Ważne życiowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Jednym z jej elementów są oczywiście zaproszenia. Możesz ich opracowanie zlecić grafikowi, ale to znacznie podniesie koszt całej imprezy. Czy możesz to zrobić sam bez właściwych narzędzi i wykrojników? Tak! Gwarantujemy Ci, że nie będziesz miał z tym nawet najmniejszego problemu. Zachęcamy Cię do skorzystania z usług profesjonalnej Drukarni Wydruk w Katowicach. Pomoże Ci ona w stworzeniu profesjonalnych i bardzo interesujących zaproszeń na rozmaite okazje. Zobacz, o czym powinieneś pamiętać przy projektowaniu zaproszeń, aby zachwycić i oczarować swoich gości.

Jakie są elementy obowiązkowe zaproszeń?

Zanim zaczniesz koncentrować się na stronie wizualnej zaproszeń, to powinieneś zatrzymać się na chwilę i mocno zastanowić nad ich zawartością. Co dokładnie mamy tutaj na myśli? Przede wszystkim to, że chociaż mają one naprawdę krótką formę, to muszą zawierać precyzyjnie określone elementy składowe.

Najważniejsze jest to, aby zaproszeni goście nie byli zmuszeni do dzwonienia do Ciebie i dowiadywania się, gdzie i kiedy mają się pojawić. Wszystkie te informacje dotyczące miejsca i czasu, w którym ma odbyć się uroczyste wydarzenie są obowiązkowe. Powinieneś również pamiętać o tym, że im więcej szczegółów zostanie umieszczonych na zaproszeniu, tym lepiej dla Ciebie. Oczywiście dla zaproszonych gości również. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że warto rzucić okiem na stworzoną przez nas listę. Znajdziesz na niej wszystkie najważniejsze części składowe, jakie muszą być uwzględnione przy opracowywaniu zaproszenia.

Lista najważniejszych informacji na zaproszeniu

Na zaproszeniu muszą być następujące elementy:

  • organizator wydarzenia;
  • okazja (na przykład ślub, wesele, chrzciny);
  • osoba zaproszona (z osobą towarzyszącą lub bez);
  • czas i miejsce imprezy;
  • prośba o potwierdzenie obecności ( na e-mail lub na numer telefonu).

Nikt nie zabroni Ci dodać do tej listy obowiązkowej dodatkowych informacji. Może marzysz o tym, żeby mieć na swoim zaproszeniu ślubnym cytat o miłości? Nie ma żadnego problemu! Zamiast cytatu może być to również śmieszny wierszyk o prezentach, czy informacja o noclegu.

Jak zaprojektować oryginalne zaproszenia?

Podpowiedzieliśmy Ci już, co dokładnie powinno się znaleźć na zaproszeniach na ważne okazje. Jak możesz zadbać o ich stronę wizualną? Kiedyś bardzo popularne były zaproszenia wyglądające klasycznie. Dzisiaj panuje o wiele większa dowolność. Może być kolorowo, nieszablonowo, a nawet zabawnie. W końcu to jest wasze święto.