do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Nowa maszyna - nowe możliwości - AccurioPrint C4065

Nowa maszyna - nowe możliwości - AccurioPrint C4065

Aktualności 2022-09-28

Drukarnia Wydruk w Katowiach właśnie zakupiła kolejną maszynę do druku cyfrowego. Urządzenie jest marki Konica Minolta. Zapewnia ona druk na bardzo wysokim poziomie. Umożliwia drukowanie nawet pojedynczych sztuk zaproszeń lub zaproszeń ślubnych. Dowiedz się więcej o tym nowym urządzeniu.

Urządzenie do druku cyfrowego AccurioPrint C4065

Urządzenie jest kompaktowe, ale jednocześnie łączy w sobie bardzo wiele przydatnych funkcji. Pozwala między innymi na:

  • drukowanie płaskich arkuszy;
  • drukowanie długich arkuszy w trybie dwustronnym o długości maksymalnej 864 milimetry;
  • wykańczanie wydruków bezpośrednio w trybie inline;
  • korzystanie z jednego, zintegrowanego procesu produkcyjnego.

Realna inwestycja w rozwój firmy

Dodatkowo, korzystanie właśnie z tego urządzenia pozwoli Drukarni Wydruk w Katowicach jeszcze dynamiczniej rozwijać swój biznes. Drukarka AccurioPress C4065 daje możliwość realizowania zleceń na bardzo wielu nośnikach, w tym między innymi na grubym i cienkim papierze, na tłoczonym papierze, czy na kopertach. Nic nie stanowi dla niej przeszkody, aby drukować na najwyższym poziomie. Zainstalowany w niej opcjonalny czujnik nośnika jest gwarancją długiej eksploatacji bez żadnych problemów.

AccurioPrint C4065

Większa wydajność urządzenia - krótszy czas wykonywania zleceń

Nowa drukarka jest banalnie prosta w konfiguracji. Ma bezawaryjną ścieżkę papieru i jest ponadprzeciętnie wydajna. Zapewnia również nadzwyczajną zautomatyzowaną stabilność obrazu. Jest ona w stanie w 100 procentach spełnić najwyższe wymagania współczesnej branży poligraficznej. Urządzenie potrafi bez żadnego problemu połączyć się z innymi aplikacjami. To korzyść ekonomiczna dla drukarni.

Kolejną zaletą tego urządzenia jest naprawdę błyskawiczne skanowanie. Drukarka została wyposażona w podwójny skaner kolorowy o największej prędkości skanowania w swojej klasie. Daje on możliwość skanowania nawet 280 obrazów na minutę!

Najważniejsze funkcje urządzenia do druku cyfrowego AccurioPrint C4065

Urządzenie posiada między innymi funkcje broszurowania i zszywania, czy dwustronnego druku na papierze bannerowym, Jego wydajność może wynosić nawet 65 str./min. Mimo tak ogromnego potencjały drukarka nie zabiera dużo miejsca, co jest jej kolejną zaletą. Jedną z ciekawych funkcji jest również zszywanie dwupunktowe i w narożniku do 100 arkuszy dzięki automatycznemu mechanizmowi tnącemu dla zszywek. Mamy nadzieję, że jak najszybciej złożysz zamówienie w Drukarni Wydruk i wypróbujesz możliwości tego nowego urządzenia.