do góry

03. Aktualności

Strona główna\Portfolio\03. Aktualności
 • Znaleziono 131 wiadomości.

 • Dlaczego warto wybrać druk publikacji z twardą o
  2023-08-03

  Dlaczego warto wybrać druk publikacji z twardą oprawą?

  Jeżeli w najbliższym czasie planujesz wydać obszerne opracowanie lub publikację, to potrzebna Ci jest trwała i estetyczna oprawa. Gdy zastosujesz odpowiednie rozwiązania, to będziesz mógł wygodnie korzystać z książki bez obaw, że okładka się nagle rozklei lub pozagina.

 • Jak zapakować prezent dla klienta?
  2023-07-18

  Jak zapakować prezent dla klienta?

  Masz partnerów handlowych? Rewelacyjnie Ci się z nimi współpracuje? Jesteś ogólnie zadowolony z życia? Jeżeli tak, to najwyższy czas, aby przygotować dla nich wyjątkowe prezenty.

 • Jakie segregatory kupić?
  2023-07-03

  Jakie segregatory kupić?

  Gdy masz własne biuro, to możesz być z siebie dumny. W dzisiejszych czasach to prawdziwy luksus. Tylko przedsiębiorcy z długim stażem mogą sobie na nie pozwolić.

 • Teczki z rączką
  2023-06-28

  Teczki z rączką

  Artykuły biurowe są bardzo pomocne w prawidłowej organizacji dokumentów. Jeżeli na co dzień pracujesz w biurze, to pewnie wiele razy musisz przenosić dokumenty. Jednocześnie nawet podczas krótkiego transportu muszą być one bardzo dobrze zabezpieczone. Wtedy powinieneś koniecznie sięgnąć po teczki z rączką.

 • Torby papierowe czy materiałowe - które wybrać?
  2023-06-07

  Torby papierowe czy materiałowe - które wybrać?

  Coraz większą wagę przykładamy do ochrony środowiska naturalnego w wielu dziedzinach życia. Dlatego tak wiele osób decyduje się na korzystanie z toreb ekologicznych. Są one dostępne zarówno w wersji papierowej, jak i materiałowej.

 • Zawieszki na bagaż - dlaczego warto je mieć?
  2023-05-29

  Zawieszki na bagaż - dlaczego warto je mieć?

  Jak oznaczyć walizkę do samolotu? Najlepiej tak, aby nie dało się jej przeoczyć w tłumie. Gdy zdecydujesz się na przymocowanie do niej tylko niewielkiego breloczka, to szybko może się zagubić na lotnisku. Wtedy Twój cenny bagaż trafi w niewłaściwe ręce, a dalszego ciągu tej historii możesz się tylko domyśleć.

 • Wizytówka biznesowa - jak powinna wyglądać?
  2023-05-02

  Wizytówka biznesowa - jak powinna wyglądać?

  Pierwsza wizytówka jak wiele innych rzeczy pochodzi z….Tak, właśnie! Z Chin! Nie, to nie jest żart. Powstała już w XV wieku, gdy nasi marketingowcy nie mieli jeszcze pojęcia, że w przyszłości będą tworzyć digital marketing i inne cuda.

 • Teczki z rączką - kiedy warto je zamówić?
  2023-04-17

  Teczki z rączką - kiedy warto je zamówić?

  Obecnie na rynku jest dostępnych bardzo wiele artykułów biurowych, które ułatwiają codzienną organizację dokumentów. Jeżeli jesteś pracownikiem biurowym, to na pewno często musisz przenieść dokumenty i zapewnić im odpowiedni poziom ochrony na czas transportu.

 • Pocztówki - czy ich wysyłanie jeszcze ma sens?
  2023-04-05

  Pocztówki - czy ich wysyłanie jeszcze ma sens?

  Czy wysyłanie pocztówek z wakacji nadal jest modnym trendem, czy może już totalnym przeżytkiem?

 • Koperty firmowe - kiedy się przydają?
  2023-03-30

  Koperty firmowe - kiedy się przydają?

  Jest bardzo wiele sposobów na to, żeby Twoja marka zapadła klientom głęboko w pamięci. Jednym z nich są właśnie koperty firmowe.