do góry

03. Aktualności

Strona główna\Portfolio\03. Aktualności
 • Znaleziono 119 wiadomości.

 • 2023-02-14

  Druk cyfrowy i druk offsetowy - czym się różnią? Gdzie mają zastosowanie?

  Materiały reklamowe, takie jak na przykład: wizytówki, banery, ulotki lub plakaty to jeden z elementów każdej skutecznej strategii marketingowej. Pomagają one również w budowaniu świadomości marki.

 • Dlaczego lepiej mieć drukowane raporty roczne zam
  2023-01-17

  Dlaczego lepiej mieć drukowane raporty roczne zamiast cyfrowych?

  W każdym roku firmy mają obowiązek sporządzania raportu rocznego. Ma on dwa zadania. Pierwsze polega na tym, żeby poinformować udziałowców przedsiębiorstwa o działaniach, jakie przeprowadziło w ostatnim roku. Natomiast drugi cel polega na tym, żeby przekazać istotne informacje finansowe dla zarządu.

 • Jak zlecić druk instrukcji obsługi w Drukarni Wy
  2023-01-05

  Jak zlecić druk instrukcji obsługi w Drukarni Wydruk?

  Korzystanie z urządzeń bez instrukcji obsługi nie tylko może doprowadzić do ich uszkodzenia, ale jest również niebezpieczne dla użytkownika. Dlatego producenci różnego rodzaju artykułów wolą nie ryzykować. Dołączają instrukcje obsługi do swoich kosmetyków, sprzętu RTV, czy do samochodów. Kultowe stały się również instrukcje składania mebli. Ten, kto je zrozumie, zasługuje na szacunek. Jak zlecić druk instrukcji

 • Ulotki składane - jak sprawić, by były skuteczn
  2022-12-19

  Ulotki składane - jak sprawić, by były skuteczną reklamą?

  Ulotki składane są zaskakująco skuteczną formą reklamy. Nie tylko przyciągają spojrzenia, ale również umożliwiają dotarcie do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Chcesz przekazać więcej informacji? Jednocześnie zależy Ci na tym, żeby ulotka była jak najbardziej czytelna i miała jasny przekaz.

 • Szyte katalogi - czy to dobry materiał reklamowy?
  2022-12-06

  Szyte katalogi - czy to dobry materiał reklamowy?

  Nie masz pomysłu, jak rozpowszechnić ofertę zarówno wśród nowych, jak i obecnych klientów? Pragniesz, żeby wszyscy mieli możliwość dokładnego zapoznania się z oferowanymi przez Ciebie produktami i usługami? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zachęcamy Cię serdecznie do zainwestowania w szyte katalogi reklamowe. Może w pierwszej chwili, uznasz je za przestarzałe. Jednak to tylko złudzenie.

 • Nowoczesna wizytówka - to znaczy jaka?
  2022-11-23

  Nowoczesna wizytówka - to znaczy jaka?

  Chyba nie trzeba już Ci udowadniać tego, że bardzo ważne jest wywarcie jak najlepszego wrażenia na potencjalnym kliencie. Gdy dasz mu starannie zaprojektowaną wizytówkę, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że potraktuje Cię jak wiarygodnego i rzetelnego partnera do współpracy.

 • Notes firmowy - czy to dobry sposób na reklamę?
  2022-11-09

  Notes firmowy - czy to dobry sposób na reklamę?

  Już od dawna o tym myślisz. Nie przychodzą Ci do głowy żadne dobre pomysły. Masz tylko mnóstwo wątpliwości i coraz gorszy nastrój. Co sprawia Ci tak ogromny problem?

 • Jak stworzyć plakaty motywacyjne dla Twojej firmy
  2022-10-18

  Jak stworzyć plakaty motywacyjne dla Twojej firmy?

  To, jak wygląda biuro, bardzo dużo mówi o samej firmie. Jeżeli potrzebujesz do swojego miejsca pracy oryginalnych dodatków, aby przestrzeń wokół Ciebie była lepiej zaaranżowana, to dobrym wyborem będą plakaty motywacyjne. W tym artykule podpowiemy Ci, czym powinieneś kierować się przy ich wybieraniu, jakimi napisami udekorować ściany, aby Twoim pracownikom żyło się po prostu lepiej na co dzień. Zachęcamy do czytania!

 • Zobacz, jak stworzyć oryginalne zaproszenia!
  2022-10-04

  Zobacz, jak stworzyć oryginalne zaproszenia!

  Ważne życiowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Jednym z jej elementów są oczywiście zaproszenia. Możesz ich opracowanie zlecić grafikowi, ale to znacznie podniesie koszt całej imprezy. Czy możesz to zrobić sam bez właściwych narzędzi i wykrojników?

 • Nowa maszyna - nowe możliwości - AccurioPrint C4
  2022-09-28

  Nowa maszyna - nowe możliwości - AccurioPrint C4065

  Drukarnia Wydruk w Katowiach właśnie zakupiła kolejną maszynę do druku cyfrowego.