do góry

03. Aktualności

Strona główna\Portfolio\03. Aktualności
 • Znaleziono 123 wiadomości.

 • Notes firmowy - czy to dobry sposób na reklamę?
  2022-11-09

  Notes firmowy - czy to dobry sposób na reklamę?

  Już od dawna o tym myślisz. Nie przychodzą Ci do głowy żadne dobre pomysły. Masz tylko mnóstwo wątpliwości i coraz gorszy nastrój. Co sprawia Ci tak ogromny problem?

 • Jak stworzyć plakaty motywacyjne dla Twojej firmy
  2022-10-18

  Jak stworzyć plakaty motywacyjne dla Twojej firmy?

  To, jak wygląda biuro, bardzo dużo mówi o samej firmie. Jeżeli potrzebujesz do swojego miejsca pracy oryginalnych dodatków, aby przestrzeń wokół Ciebie była lepiej zaaranżowana, to dobrym wyborem będą plakaty motywacyjne. W tym artykule podpowiemy Ci, czym powinieneś kierować się przy ich wybieraniu, jakimi napisami udekorować ściany, aby Twoim pracownikom żyło się po prostu lepiej na co dzień. Zachęcamy do czytania!

 • Zobacz, jak stworzyć oryginalne zaproszenia!
  2022-10-04

  Zobacz, jak stworzyć oryginalne zaproszenia!

  Ważne życiowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Jednym z jej elementów są oczywiście zaproszenia. Możesz ich opracowanie zlecić grafikowi, ale to znacznie podniesie koszt całej imprezy. Czy możesz to zrobić sam bez właściwych narzędzi i wykrojników?

 • Nowa maszyna - nowe możliwości - AccurioPrint C4
  2022-09-28

  Nowa maszyna - nowe możliwości - AccurioPrint C4065

  Drukarnia Wydruk w Katowiach właśnie zakupiła kolejną maszynę do druku cyfrowego.

 • Co powinno znajdować się na wizytówkach?
  2022-09-13

  Co powinno znajdować się na wizytówkach?

  Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą, to Twoim obowiązkiem i jednocześnie przywilejem jest posiadanie wizytówki firmowe.

 • Jak prawidłowo stworzyć folder reklamowy?
  2022-08-29

  Jak prawidłowo stworzyć folder reklamowy?

  Folder reklamowy bardzo dobrze sprawdza się do promowania oferowanych usług lub nowych produktów, dodawanych do oferty.

 • Jakie są rodzaje papieru do druku?
  2022-08-02

  Jakie są rodzaje papieru do druku?

  W świecie druku występuje bardzo wiele rodzajów papierów. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowania. Rezultat, jaki możesz osiągnąć jest w bardzo dużym stopniu zależny właśnie od rodzaju wykorzystanego do tego celu papieru. Percepcja kolorów, jakość wydrukowanych materiałów, jak również efektowność otrzymanego wydruku.

 • Czy każdy PDF nadaje się do druku?
  2022-07-21

  Czy każdy PDF nadaje się do druku?

  Tak. Nie. To zależy. Prawda jest taka, że druk można wykonać na większości plików. Jednak w zależności od programu i wybranych ustawień przy tworzeniu i zapisywaniu pliku do druku, rezultat może być różny.

 • Kontrola jakości i powtarzalność druku - co to
  2022-07-06

  Kontrola jakości i powtarzalność druku - co to takiego?

  Jesteś wydawcą lub marketingowcem? Zależy Ci na tym, żeby wydawane przez Ciebie katalogi zawsze miały jak najwyższą jakość. To naturalne. Jednak, jak ją uzyskać? Co zrobić, aby zawsze być zadowolonym z zamówienia otrzymanego od drukarni? Tutaj z pomocą przychodzi Ci właśnie kontrola jakości i powtarzalność druku. Dzięki temu, masz zagwarantowane zawsze takie same parametry i jakość druku.

 • Czym jest druk offsetowy?
  2022-06-30

  Czym jest druk offsetowy?

  Offset to rodzaj druku płaskiego. Polega on na tym, że obraz przenosi się na podłoże drukowe przy użyciu elementu pośredniczącego. To bardzo często wykorzystywana technika poligraficzna.