do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Zamów u nas torby papierowe eko

Zamów u nas torby papierowe eko

Aktualności 2017-04-04

To nowość w naszej ofercie. Mamy torby wykonane z papieru Kraft białego lub brązowego (eko) o gramaturze 90-140g ze sznurkami skręcanymi. Proponujemy na nich nadruk sito lub flexo w zależności od nakładu (jedno lub dwustronny).

Wypromuj swoją markę, dzięki naszym torbom

Szukasz ciekawych i przyjaznych dla środowiska naturalnego na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki?

Za pomocą naszych toreb ekologicznych, skutecznie wypromujesz swoją firmę. Produkujemy papierowe torebki z nadrukiem.

Są doskonałym nośnikiem reklamowym. Możesz w nie zapakować nawet upominek dla kontrahenta, który wręczysz na spotkaniu biznesowym. Na przykład kalendarz reklamowy z logo Twojej marki. Jakie są zalety naszych toreb ekologicznych?

Dbałość o środowisko naturalne jest na pierwszym miejscu

Już od dawna mówi się o tym, jak ogromny wpływ na zanieczyszczenie środowiska mają wszystkie opakowania z tworzyw sztucznych. Na co dzień używamy reklamówek i plastikowych torebek. Są trwałe i łatwo jest je utrzymać w czystości, ale mają bardzo negatywny wpływ na naszą planetę. Wychodząc naprzeciwko tym trendom mamy w naszej ofercie torby papierowe. Nasza drukarnia w Tychach produkuje torby z surowców z recyklingu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby klienci do Ciebie przychodzili, to zainwestuj nie tylko w ładny papier firmowy, ale również w papierowe torby. Klienci coraz bardziej doceniają firmy, które mają na uwadze troskę o środowisko naturalne.

Torby ekologiczne są wygodne i estetyczne

W naszej ofercie mamy białe lub brązowe torby z nadrukiem. Stosowany przez nas papier Kraft jest odporny na rozdarcie i rozciąganie. Oferujemy torby z płaskim lub skręcanym uchwytem. Nasze torby wytrzymają naprawdę bardzo duże obciążenie. Możecie sami się o tym przekonać. Na pewno, gdy włożycie do nich drobne upominki dla klienta, to torba się nie przerwie, ani uchwyty się nie uszkodzą. Możesz zabrać je ze sobą na spotkanie biznesowe lub targi promocyjne. Jeżeli masz firmę z żywnością, to sprawdzą się również jako opakowania cateringowe.