do góry
Strona główna\Portfolio\03. Aktualności\Torby papierowe z nadrukiem - jak je zaprojektować i wydrukować?

Torby papierowe z nadrukiem - jak je zaprojektować i wydrukować?

Aktualności 2021-08-26

Współczesna technologia umożliwia wykonywanie nadruków na rozmaitych powierzchnia. Ograniczeniem może być tylko Twoja wyobraźnia. Drugim oczywiście pieniądze które chcesz przeznaczyć na tego rodzaju usługę. Współczesność jest bardzo przyjazna dla ludzi kreatywnych. Dzisiaj każdy może wypuścić na rynek swoją nową kolekcję torebek. Jednak w tym przypadku równie ważny jak pieniądze jest interesujący projekt graficzny. Poniżesz znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, jak stworzyć własne torebki papierowe z nadrukiem. Na pewno przydadzą Ci się one do reklamowania Twojej marki.

W jaki sposób możesz zaprojektować torby papierowe z nadrukiem?

Papierowe torebki z nadrukiem, na przykład z logo są dosyć prostym sposobem, aby zaprojektować konkretny przedmiot. Na torebkach najczęściej nadrukowuje się takie wzory jak logo, hasło reklamowe lub grafikę, która bezpośrednio będzie nawiązywała do obszaru działania Twojej firmy. Najważniejsze jest, aby w tym przypadku nie przesadzać z dekoracjami. Klienci coraz bardziej są nastawieni na praktyczny minimalizm.

Torby papierowe

Torby papierowe z logo lub z innym nadrukiem powinny być bardzo dobrze widoczne z większych odległości. Dlatego nadruk musi być nie tylko wyjątkowo dobrze widoczne, ale również czytelny, interesujący i przejrzysty. Nadruki standardowo umieszcza się w środkowej części torby reklamowej. Nadruk po prostu musi być odpowiednio wkomponowany w torebkę papierową i przyciągać wzrok.

Torby papierowe EKO

Torby papierowe eko Torby papierowe eko
8 sierpień 2017 22 zdjęć

Torby papierowe eko

Czy lepszy będzie nadruk czarny i biały, czy może jednak kolorowy?

Koszt wykonania tego rodzaju nadruku na torbie papierowej w bardzo dużym stopniu zależy od tego, ile kolorów chcesz zastosować do naniesienia zdobienia. Bardzo często w tym przypadku wykorzystuje się technikę tampon druku. Jest ona dostępna również w Drukarni Wydruk. Większość toreb papierowych posiada nadruk tylko w jednym kolorze. Jeżeli barwa papieru, z którego została wyprodukowana torba papierowa, jest jasny, to najlepszym wyborem będzie oczywiście farba w ciemnym lub czarnym kolorze. Natomiast, gdy marzy Ci się czarna papierowa torba z nadrukiem, to lepiej wybierz logo w jasnym kolorze. Może to być na przykład biel, złoto lub srebro. Taka torba również może mieć kolor granatowy, brązowy. Najważniejszy w tym przypadku bez wątpienia jest odpowiedni kontrast między torbą papierową a nadrukiem.

Gdy będziesz miał już opracowany projekt torby papierowej z nadrukiem, to koniecznie zanieś go do naszej drukarnii. Stworzymy dla Ciebie piękne torby, które będą atrakcyjne dla Twoich klientów.