do góry

Jak powinno wyglądać zaproszenie biznesowe?

Strona główna\Portfolio\04. Wybierz najlepszy druk\Jak powinno wyglądać zaproszenie biznesowe?

Gdy myślimy o promowaniu marki oraz zwiększeniu zysków firmy, to należy pamiętać również o organizowaniu spotkań integracyjnych i eventów. Tutaj warto zwrócić się do naszej drukarni i poprosić o wydrukowanie zaproszeń. Druk zaproszeń, to jedna z naszych specjalności. Jesteśmy również drukarnią zaproszeń ślubnych. Zanim złożysz zamówienie, to musisz odpowiednio zredagować zaproszenia. Pomoże Ci w tym ten artykuł.

Kiedy przydadzą się zaproszenia?

Prowadzenie firmy wcześniej, czy później będzie się wiązało z koniecznością napisania zaproszeń na takie okazje, jak: prezentacja nowego produktu, uroczysty obiad, otwarcie nowej siedziby firmy lub wystawę. Można by tutaj jeszcze długo wymieniać.

Najbezpieczniejsze są zaproszenia pisemne

Zaproszenie pisemne to najbardziej oficjalna i wygodna forma. Rzadko firmy zapraszają swoich klientów lub kontrahentów na jakieś wydarzenie telefonicznie lub osobiście. Choćby z tego względu, że byłoby to raczej trudne ze względów logistycznych. Zazwyczaj dzwoni się do zaproszonych osób, aby potwierdzić ich obecność, już po wysłaniu zaproszenia pisemnego.

Jak powinno wyglądać zaproszenie biznesowe?

Najlepiej wydrukować zaproszenia w drukarni. Wtedy masz pewność, że będą wyglądały elegancko i będą na czas. Sam tekst zaproszenia będzie wydrukowany na papierze wysokiej jakości. Powinny się w nim znaleźć następujące informacje: kto zaprasza, kogo zaprasza, na co zaprasza, miejsce, datę i godzinę wydarzenia lub spotkania, skróty i dopiski.

Co jeszcze musi być w zaproszeniu?

Pamiętać o tym, żeby umieścić w zaproszeniu szczegółowy adres spotkania. Jeżeli jest to miejsce, które dość trudno jest znaleźć i osoby zaproszone, miałyby problem z dotarciem do niego, to dołącz do zaproszenia mapkę dojazdu. Możesz ją również wydrukować w naszej drukarni. Jeżeli wydarzenie będzie się odbywało na stojąco, to dobrze jest od razu podać planowaną godzinę jego zakończenia.

Wymagane stroje

W zaproszeniu dobrze jest również podać informacje o wymaganym stroju. Napisz, czy może być swobodny, czy bardziej elegancki. Dla gości to ważne. Najlepiej zrób to w języku polskim i w angielskim.