do góry

Mapa ścienna- ciekawa dekoracja do każdego wnętrza

Strona główna\Portfolio\04. Wybierz najlepszy druk\Mapa ścienna- ciekawa dekoracja do każdego wnętrza

Mapa świata na ścianie najbardziej się kojarzy z nie przez wszystkich lubianymi lekcjami geografii. Teraz stanowią ciekawy pomysł na dekorację mieszkania. Jeżeli dużo podróżujesz, to możesz śmiało na takiej mapie zaznaczyć, gdzie byłeś albo wybranie się, do którego kraju jest Twoim aktualnym marzeniem. Taka mapa na ścianie będzie z jednej strony działała motywująco, a z drugiej przypominała miłe chwile.

Czemu mapy ścienne stały się tak popularne?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Polskie społeczeństwo stało się mobilne i coraz chętniej podróżuje. Nie tylko po Polsce, ale również po całym świecie. Piękne wspomnienia stały się dla nas ważniejsze, niż posiadanie kolejnych ciuchów, czy gadżetów. Mamy geograficzne pasują się tylko do pokoju dziecka, które jeszcze chodzi do szkoły podstawowej. Wystarczy odpowiednie oprawienie takiej mapy i dodanie do niej własnych elementów, aby uzyskać niepowtarzalny efekt.

Zamów u nas plakat lub obraz z mapą

Najprostszy i najbardziej tradycyjny wariant to obraz albo plakat z mapą. Możesz u nas zamówić wydruk plakatów w formie mapy na ścianie. Na pewno efekt końcowy Ci się spodoba, ponieważ nasze plakaty drukowane są na papierach kredowych lub offsetowych. Mogą być listwowane lub uszlachetnione lakierem UV, folią, co znacznie zwiększy ich trwałość. Drukujemy plakaty na zamówienie. [5] Na pewno nie zawiedziesz się na naszej drukarni w Chorzowie. Wystarczy, że zawiesisz taką mapę ścienną lub plakat na wybranej prze Ciebie ścianie. Taki podróżniczy akcent w pokoju od razu zmieni jego wygląd i klimat. Plakat z mapą można również oprawić w dekoracyjną ramę. Możesz u nas z powodzeniem zamówić mapę świata w rozmiarze XXL. Wtedy będzie zajmowała prawie całą ścianę i stanowiła główny akcent dekoracyjny. Najlepiej wyglądają mapy w stonowanych kolorach, na przykład brązowym lub szarym. Będą się ładnie komponowały z każdymi meblami. Plakat lub mapa ścienna najlepiej pasują do sypialni lub salonu. Doskonale wygląda w połączeniu z drewnianymi meblami.