do góry

Jak profesjonalnie stworzyć papier firmowy?

Strona główna\Portfolio\04. Wybierz najlepszy druk\Jak profesjonalnie stworzyć papier firmowy?

Wyobraź sobie taki obrazek. Siedzisz w swoim biurze. Przed sobą masz laptopa, a po Twojej lewej stronie znajduje się drukarka. Co w niej widzisz? Pewnie odpowiesz, że papier. Tak, niezbędny element do drukowania faktur i korespondencji biznesowej, papier firmowy. Jednak zanim znajdzie się on w Twojej drukarce, należy go zaprojektować i zamówić. Najlepiej w naszej drukarni. Oferujemy również drukowanie plakatów, druk zaproszeń oraz wiele innych usług. Przejdźmy teraz do samego papieru firmowego.

Papier firmowy to oszczędności

Nie musisz mieć drukarki kolorowej, aby móc drukować dokumenty z logo Twojej firmy we właściwych barwach. Wystarczająca będzie, tradycyjna, czarno- biała drukarka. Musisz pamiętać również o tym, że właśnie papier firmowy to jedna z najbardziej dyskretnych możliwości reklamowania się. Czy często szukasz na fakturze danych kontaktowych do swojego dostawcy? To samo robią Twoi klienci i w ten sposób Cię zapamiętują.

Faktury też są ważne

Estetycznie wydrukowana faktura, oferta lub umowa, wiele mówi o tym, jak ważne są dla Ciebie interesy. Jeżeli masz ładny papier, to oznacza, że dbasz o wizerunek Twojej firmy i masz profesjonalne podejście do tego, co robisz. Pokazuje też, czy identyfikujesz się z firmą, czy dbasz o jej wizualną stronę.

Papier firmowy zgodny z wymogami prawnymi

Możesz nam zlecić druk papieru firmowego. Na pewno nie zawiedziesz się, ani na jego wyglądzie, ani jakości. Twoi klienci też ją docenią. Jeżeli Twoja firma znajduje się w Krajowym Rejestrze Sądowym to masz obowiązek umieszczać na wszystkich pismach następujące informacje: nazwę, pod którą działa firma, numer NIP, numer KRS, wysokość kapitału zakładowego (spółki: z o.o., akcyjne, komandytowo-akcyjne), kwotę wpłaconą do kapitału zakładowego (spółki: akcyjne, komandytowo-akcyjne). Dotyczy to wszystkich zamówień, ofert i umów. Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych! Doradzimy Ci, co powinno znaleźć się na Twoim papierze firmowym. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia.