do góry

Mapa ścienna- idealna dekoracja do pokoju dziecięcego

Strona główna\Portfolio\04. Wybierz najlepszy druk\Mapa ścienna- idealna dekoracja do pokoju dziecięcego

Podróże to Twoja największa pasja? Chcesz wybrać się na wyprawę dookoła świata? Jeżeli chciałbyś podkreślić swoje zainteresowania w wystroju wnętrza, to ogromna mapa świata będzie doskonałą dekoracją ścienną do Twojego domu. W internecie możesz znaleźć naprawdę bardzo wiele wzorów map ściennych do wydruku. Jednak ze względu na ich powierzchnię, samodzielny wydruk, raczej nie wchodzi w grę. O wiele lepiej jest zwrócić się do naszej drukarni internetowej.

Drukujemy nawet reklamy wielkopowierzchniowe, więc mapa ścienna albo wydruk plakatu nie będzie stanowił dla nas żadnego problemu. Dekoracją we wnętrzu stały się wszystkie rodzaje map, w tym mapy fizyczne, polityczne, w stylu vintage, czy street art. Mapa na ścianie już dawno przestała kojarzyć się z nudną, szkolną dekoracją. Zlecenie wydrukowania mapy ściennej profesjonalnej drukarni gwarantuje, że będzie miała ona wspaniałe kolory i doskonale odwzorowane detale. Czego chcieć więcej? Mapa w dużym rozmiarze będzie niecodzienną dekoracją odpowiednią do każdego pomieszczenia.

Mapy zamawiają u nas biura podróży i firmy

Każdemu przedsiębiorstwu zależy na tym, aby mieć wystrój wnętrza, który przyciągnie do nich klientów. Zapadający w pamięć, ciekawy, niebanalny. Jeżeli zależy Ci na niesamowitej dekoracji do swojego biura, gabinetu, lokalu usługowego, to zamów u nas plakat z mapą świata. Plakaty z drukarni to najlepszy wybór, ponieważ są gwarancją wysokiej jakości. Mapa świata na ścianie podkreśli międzynarodowy charakter Twojego przedsiębiorstwa i to, że jesteś otwarty na świat, nowe kontakty. [6] Mapa doskonale uzupełni wystrój klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. Kontrasty też się przyciągają.

Dla firmowego biura najlepsze będą eleganckie mapy ścienne w odcieniach szarości, czerni i bieli lub złota. Natomiast do agencji kreatywnych o wiele lepiej będą pasowały mapy ścienne w kontrastowych kolorach. Grafiki typu art street również się tutaj sprawdzą. Chociaż jest to najbardziej standardowy pomysł, to i tak warto o nim wspomnieć. Mapa ścienna będzie wprost idealna do biura podróży. Nasze mapy są bardzo trwałe.